Wątek dotyczący posta na blogu

Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

Sharapov

  Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

przeczytaj cały artykuł


Pottermaniack

Nieprawda. Steffi została zapytana przed Igrzyskami czy bardziej ceni zwycięstwo w szlemie czy złoty medal olimpijski. Była strona Eurosportu dodała krzykliwy tytuł "Graf odpowiada Radwańskiej", który był zwykłą manipulacją, bo Steffi nie była nawet proszona o komentarz ww tej sprawie. Nagonkę na Radwańską w postaci serii tendencyjnych artykułów rozpoczął łup, czyli Łukasz Przybyłowicz - ten, który nie śpi, bo podobno ogląda tenis. Kiedy zapytałem go o sprawę nawet nie miał odwagi przyznać się, tylko napisał, że podczas Igrzysk spędzał urlop w smażalni ryb...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Pan Przybyłowicz jest teraz fanem Agnieszki, no cóż. Tylko krowa nie zmienia zdania. ;) Z szacunkiem do krowy, nie chcę by była zniesławiana tak jak obecnie sowa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.