Wątek dotyczący artykułu

Szymon Mierzyński: Tej klęski kibice Lechowi długo nie zapomną (komentarz)

Teraz albo nigdy - mówiono w Poznaniu przed finałem z Arką (1:2). Za Lechem przemawiało absolutnie wszystko, dlatego skala jego kompromitacji jest niewyobrażalna.

przeczytaj cały artykuł


Kwadri

Pycha kroczy przed upadkiem.Za pychę płaci już Legia , choć w tym wypadku pychą grzesza pilkarze , za pychę zapłaci też Lech , pychę swojego trenera.
Bejlica znowu między słowami jęczy coś jak to Lech był lepszy , jak to mecz był do jednej bramki i ogólnie to Lech jest jak Real tylko mieli pecha.
Wychwalają się wzajemnie z Panem Probierzem , wręczając sobie trofea , normalnie niedlugo zaczną się dotykać wzajemnie przyrodzeniami.W tym wszystkim jest jeden wróg :Legia a w międzyczasie taka Arka wyrywa puchar Lechowi w ostatniej chwili.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
_smigol_

O jakiej pyszne bredzisz? Kto w Poznaniu głośno mówił o tym ze puchar jest juz dla Lecha i nasmiewał się z Arki? Czy porostu cie boli ze Bjelica odbił piłkę Probierzowi i zrobił wycieczkę do legi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.