Wątek dotyczący artykułu

Szymon Mierzyński: Tej klęski kibice Lechowi długo nie zapomną (komentarz)

Teraz albo nigdy - mówiono w Poznaniu przed finałem z Arką (1:2). Za Lechem przemawiało absolutnie wszystko, dlatego skala jego kompromitacji jest niewyobrażalna.

przeczytaj cały artykuł


prorok 1

Niestety Lech to prawie same wyżelowane panienki którym w pustych łbach tylko lans w mediach i dyskotekach .Trzeba przeczyścić szatnię w przerwie letniej i podziękować kilku zawodnikom takim jak Trałka , Pawłowski , Dudka , Kownacki jesli chce transferu niech idzie za niedługo wróci nie tacy jak on wracali bo sobie nie poradzili w lepszych ligach , na ich miejsce sprowadzić młodych perspektywicznych zawodników z 1 ligi a jest ich kilku do wyćiągnięcia za małe pieniądze jak na nasze warunki .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jabol23

Zgadzam się z tą tezą w całej rozciągłości. Obawiam się , że gwiazda Nenada Bielicy powoli blaknie . Rażące błędy w strategii zespołu są widoczne gołym okiem podczas ostatnich meczów. Morale piłkarzy będących w myślach na ,, walizkach" do renomowanych klubów europejskich w większości sprowadzają się do wizerunku osobistego niż eksponowania formy piłkarskiej i zaangażowania na boisku. Mam poważne obawy , że w tej sytuacji ciężko będzie o pozytywne rezultaty w pozostałych meczach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.