Wątek dotyczący posta na blogu

Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

Sharapov

  Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

przeczytaj cały artykuł


Sharapov

2) Niskich lotów kampanie reklamowe. Radwańska reklamowała Play, a Szarapowa Motorolę. Radwańska Lexusa, Szarapowa Porsche. Radwańska sieć drogerii, Szarapowa wodę mineralną.

Nie kompromituj się. Maria to globalna gwiazda i ona reklamuje daną rzecz na rynki zagraniczne nie tylko w macierzystym kraju jak Radwańska. Ich siły przebicia nawet nie sposób porównywać.
Przykładowa reklama Radwańskiej:


vs.
reklama Marii

Podobna branża bo powiedzmy kosmetyczna ale chodzi o pomysł wykorzystania gwiazdy, jakość spotu itp

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

I ta reklama Avonu to kampania reklamowa wysokich lotów? Wciska ludziom kit, spryskała się perfumą i wchodzi w świat ułudy, zapachem zdobywa puchary, faceta, pławi się w luksusie. Przeciętna klientka może o tym pomarzyć. Spot o niczym, przekaz rozmyty. Reklama Agnieszki trafia w grupę docelową, bo w tej drogerii tak jak produkty Avonu kupują zwykli ludzie. Jest sympatycznie, na luzie, z pomysłem, zgrabnie wykorzystane motywy tenisowe.
Szarapowa, choć jest gwiazdą globalną nie dokonuje selekcji, bierze wszystko co leci, a jej reklamy zazwyczaj nie powalają na kolana.
Reklama Motoroli, czyli co autor miał na myśli:


Reklamy Play:

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

nie wiesz więc się nie odzywaj - a reklama bankowej lokaty z Agą to jest wysokich lotów? amatorszczyzna i scenariusz spotu pisany na kolanie chyba 5 minut przed jej wejściem na plan. Nie masz co już napisac to czepiasz sie Avonu - chodzi o spot o reklamę. Jakby Maria brała co leci według ciebie to codziennie musiałaby kręcic reklamowke i nie mialaby czasu na osiągi, ktore ma o niebo lepsze niz Radwanska

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.