Wątek dotyczący posta na blogu

Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

Sharapov

Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Fajny blog, z zaciekawieniem przeczytałem ;) Powyższe przykłady pokazują że faktycznie pewne działania, decyzje dotyczące reklam, promocji w mediach osoby Agnieszki Radwańskiej, a także same kontakty tenisistki z prasą, nie były zawsze do końca dobrze zaplanowane, przemyślane i ostatecznie wykonane. Myślę że wiele z tych wpadek wizerunkowych Agi może wynikać z braku odpowiednich osób wokół, których celem jest doradztwo w tych sprawach. Tak jak ze sztabem trenerskim krakowianki, czyli słynnym "bojsbendem", moim zdaniem i tu nie ma odpowiednich ludzi wokół siebie zarządzających tym wszystkim. Prawdziwe gwiazdy tenisa moim zdaniem zawsze będą dbać dobrze o swój wizerunek w mediach. Dla przykładu, moja idolka tenisowa, Garbiñe Muguruza, oprócz menadżera van Lindonka z agencji do której należy, ma także w swoim teamie odpowiednią osobę, zatrudnioną właśnie do kontaktów z mediami, reklam, promocji itp. To Cecilia Casla, od lat specjalizująca się w tych sprawach osoba, znająca się na rzeczy. Tak jeszcze w nawiązaniu do Szarapowej, która od zawsze była absolutną liderką wśród sportsmenek na świecie pod tym względem, dużo mówiło się właśnie o Muguruzie po jej pierwszych wielkich sukcesach, że ma w sobie wielki potencjał marketingowy i to właśnie ona może przejąć tę schedę wśród tenisistek po pięknej Marii, gdy ta odejdzie na sportową emeryturę. ;) Tylko do tego są najpierw potrzebne duże osiągnięcia na korcie, po to by zjednać wielkie rzesze fanów na świecie których tu jeszcze brakuje... Kończąc już, myślę że ważne jest odpowiednie dbanie o własny wizerunek w mediach, a na przykładzie Radwańskiej widać, że nie zawsze do końca tak było, jest i raczej będzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

dobrze to ująłeś, nie ma bata zeby np. jedna osoba ogarnęła to wsystko. Maria też by tego nie udźwignęła ale jak widać od lat ma status supergwiazdy, osiągi i wszystko to jest spójne w całość i tenis NADAL jest najwazniejszy. Idealny przykład dla tenisistek jak to wszystko pogodzić bez wpadek na wizerunku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.