Wątek dotyczący posta na blogu

Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

Sharapov

Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

Fakt, powinienem o tym wspomnieć jak to Maria wygrała Kraków i upokorzyła Radwańską przed własną publiką i o wpadce Radwańskiej z odwołaną sesją autografów dla fanów bo "drużyna chce lepiej przygotować się na jutrzejszy mecz" :D:D:D:D:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Nie patrzę na to jako kortowe upokorzenie, ale jako świadek tych wydarzeń trochę od kuchni czułem ogromne rozczarowanie. Nie tylko ja. To miało być wielkie święto, wielkie wydarzenie, ale Agnieszka była dostępna tylko na plakatach. Rozumiem, że zgłaszała jakąś niedyspozycję, jednak Kraków oddała Marii dosłownie w prezencie. To była lekcja marketingu sportowego dla wszystkich. Gdziekolwiek Maria się pojawiła, za nią szedł pochód fanów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

a kiedy ona czegoś nie zgłaszała. Wiecznie na fochu daremna panienka. Jakby nie było autografy miała obowiązek rozdać nawet jak nie chciała, to był jedna jej Kraków zwlaszcza ze to zapowiadali ;d kompletny niewypał wizerunkowy hehe za to Maryśka zgarnęła całą stawkę hehehe. Od kuchni czyli coś tam przy organizacji? ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
RvR

Nie, byłem świadkiem wydarzeń. Ale mogę napisać, że wyrobiłem sobie opinię zbliżoną do bardziej doświadczonych dziennikarzy. PZT skasował na tym meczu super pieniądze. Niewiele jednak zrobiono dla promocji polskiego tenisa. To bolało najbardziej. Mnie wynik kortowy nie bolał, bo dla mnie Rosjanki były od początku faworytkami. Dodam tylko, że byłem w szoku, kiedy w sobotę jechałem do hali, a niektóre media zrobiły już z Polek... zwyciężczynie i faworytki do półfinału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Pao

Tak to prawda, nadmuchano wtedy przed tą potyczką z Rosjankami olbrzymi balonik który pękł już po pierwszym dniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
RvR

Balonik balonikiem. Ja tylko zająłem miejsce przy korcie i zobaczyłem jaki kozioł ma pierwsza piłka w meczu Agnieszki ze Swietą, to już wiedziałem, że nawierzchnia będzie głównym tematem pierwszego dnia. :)

| Odpowiedz
blokuj
RvR

Zacytuję słowa Kuzniecowej po meczu w takiej luźnej formie: "Jesteście zabawni. Raz mówicie, że nawierzchnia jest ok, teraz narzekacie, że faworyzowała jednak nas". To był główny temat pierwszego dnia. Potem były gratulacje dla Uli za walkę.

| Odpowiedz
blokuj
Pao

No właśnie Aga pamiętam coś tam się tłumaczyła że jednak za wolno jest bo na dechach kort ułożony czy coś takiego, no to najlepiej świadczy o organizatorach, wszystko niby pod Radwańską, a jednak zrobili pod Svetę :D

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

dla tenisa pewnie faktycznie niewiele ale ogólnie wydarzenie rozgrzało, prezydent miasta i Duda wtedy kandydat na prezyenta wszyscy dla Marii przyszli, wiadomo no i dziennikarze także event udany no bo Arena wypełniona i Aga by jej na bank nie zapełniła.W ogóle szacun dla Maryśki mam do tej pory ze chciało sie jej z końca świata lecieć,z ciepłego w zimne no profesjonalistak co tu mowic. A Radwańska no z tym upokorzeniem to chodziło mi o to ze przewaliła oba mecze bo ja wiedzialem ze i z Kuźniecową przewali to bylo pewnie i nawet jak tam chyba była ta 3 setówka to i tak w trzecim Swieta była lepsza niż Aga.

| Odpowiedz
blokuj
RvR

Na pewno się zgodzę, że Maria była wielką zwyciężczynią tego meczu i została doceniona także przez kibiców Agnieszki. Maria po zwycięstwie została nagrodzona przecież brawami. Duża promocja dla Krakowa, tylko minusem, że nie uczestniczyła w niej do końca Agnieszka.

| Odpowiedz
blokuj
Sharapov

wiesz, łaski nie zrobili. Leciała cały świat zeby tam być, w końcu ikona sportu, żadnych buczeń ani buraczanych zachowan nie bylo oprocz "Aga jesteś lepsza" na szczeście krzyczane po polsku :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Pottermaniack

Bzdura, ja i większość kibiców przyszliśmy zobaczyć przede wszystkim Agnieszkę i Polki, najmocniejsze Rosjanki w drugiej kolejności. Kibice zawsze zapełniają obiekt przy dopingowaniu Polaków, choćby siatkarzy czy piłkarzy ręcznych, a nie ich dla ich przeciwników kim by nie byli. :) Wynik spotkań był wiadomy od początku, nie było żadnej kompromitacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
grolo

"chciało sie jej z końca świata lecieć,z ciepłego w zimne no profesjonalistka"
- nie chciała ale MUSIAŁA, bez względu na chęci. Po to, by móc reprezentować Rosję na Igrzyskach Olimpiskich w Rio. Większość zmagań w Pucharze Federacji Masza olewała, ale IO jako ulubienica Putina nie mogła zlekceważyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.