Wątek dotyczący posta na blogu

Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

Sharapov

Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

przeczytaj cały artykuł

RvR

Ale wszedłem na tego bloga, bo zaciekawił mnie... jego temat. Nie będę wypowiadał się na temat różnych nieścisłości czy manipulacji, jakie ci się przytrafiły. Chodzi o ogólne odczucie. Są osoby w branży, które nie ukrywają, że jeśli chodzi o kontakty z mediami czy reklamy jest sporo u Agnieszki do poprawy. Uważam, że jej potencjał nie jest do końca wykorzystywany w Polsce, a co dopiero na świecie. Trochę jestem rozczarowany działaniami IMG, ale może to się jeszcze rozkręci. Jest zdecydowanie za mało eventów z Agnieszką w Polsce, choć jak to powiedział kiedyś Andy Murray: "najpierw chcę wyciągnąć wszystko ze swojej kariery, potem mogę bardziej włączyć się w promocję tenisa w kraju".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Serio uważasz, że Agnieszka jest głównym wrogiem fanów Marii? Sama Szarapowa ma przecież to gdzieś.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

no ciężko, żeby Szarapowa się tym zajmowała ;) no za sprawą tych wydarzeń stała się wrogiem bo 15 miesięcy temu tamte pyskowały i szczekały ale to było chwile temu i każdy o tym zapomniał a ona przeczekała 15 miechów i teraz wyskoczyła i ludzie mieli z niej polew, tak było true story.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
RvR

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości, przeżyć przygodę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Tom.

Może chodzi mu też o tą przyciętą spódniczkę nad kolana, jak flagę niosła. Bo od tego się zaczęło jej "medialne nieszczęście" na IO, przynajmniej dla niektórych ;D ;D
>>>żart, ale już taką marketingowo-medialną niedojdę z niej tu robicie (Polska Rosja :P), że i to tam do tego wora wrzućcie ;D

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Agnieszka regularnie grająca dla Polski w Pucharze Federacji, ciągnąca reprezentację w pojedynkę to chorąża antyolimpijska. Natomiast Masza, występująca w Fed Cupie raz na ruski rok, przyłapana na stosowaniu dopingu to uosobienie idei olimpijskich Coubertina i wizerunkowy, nieskazitelny monolit. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Sharapov

już wyjaśniam, chociaz nie ukrywam, ze troche mnie rozczarowales nie rozumiejąc tego. Otóż zdanie Benua Pera nikogo nie obchodzi, chłopak typowa 4-5 rakieta swoejgo kraju wiec kogo on moze zainteresowac. Co do Radwanskiej wyobraz sobie sytuacje ze pływak, młociarz mówią to samo ze u nich ważniejsze są mistrzostwa swiata w plywaniu czy w rzucie młotem i wtedy PKOL mysli sobie hmm chwileczke no to po co robic to co 4 lata skoro tenisistka uwaza ze szlemy znacza więcej, młociarz ze mistrzostwa swiata lub europy, pływak podobnie, no to po co to wszystko? po co kraj ma wydawac 50 miliardów dolców na organizacje imprezy i budowe obiektow? i tak oto pomysł starożytnych Greków znieweczyłaby Radwanska i jej podobni malkontenci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.