Wątek dotyczący artykułu

Dlaczego Dobrucki dał drugą szansę Jędrzejakowi? Co dalej z Woźniakiem?

Tomasz Jędrzejak zdobył na inaugurację 4 punkty w meczu Betardu Sparty z Get Well (51:39). Jednak trener Rafał Dobrucki nie odsunął go od składu, choć w odwodzie ma młodego i perspektywicznego Szymona Woźniaka. Dlaczego?

przeczytaj cały artykuł


doli_nski

Przede wszystkim to po pierwszym meczu we Wrocławiu nie ma co wyciągać jakichś wielkich wniosków, bo to tylko jeden mecz na nowym, dla wszystkich, torze. Po drugie Tomek jedzie do Leszna, bo to startowiec i menago liczy, ze jak będzie dobrze wychodził spod taśmy to na Baronowym torze może dowieźć punkty. Po trzecie, jeśli wymieniać kogoś na Woźniaka to Lebedevsa, bo on tez nie błysnął we Wrocku, starty ma średnie i niespecjalnie dobrze jeździ para. Para Woźniak - Tai w zeszłym sezonie kilku dobrych rywali pokonała i tutaj szukałbym szans dla Szymona. Początek sezonu miał naprawdę fajny i uważam, ze to on a nie Barney zasługuje na wyjazd do Leszna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Łukaszek z Falubazu

Przyzwyczajajcie się do Dobruckiego u nas było to samo na linii Jabol-Bech jeździł Jabol nawet jak w meczu poprzednim zrobił 2-3 pkt a w Anglii Bech zakręcił pod komplet. Jego konflikt z zarządem to pokłosie drugiego sezonu Hampela gdzie zarząd po kolejnej kompromitacji Hampela odsunął go od składu a Dobrucki się postawił wobec kolegi w meczu o pietruchę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.