Wątek dotyczący artykułu

Białoruś - Polska. Klęska Polaków w Mińsku. Żegnaj, Euro?

To miał być nowy początek eliminacji. Powrót liderów, przynajmniej na razie, nie zdał się jednak na nic. Polacy po bardzo słabym występie przegrali w Mińsku z Białorusią 23:32 i ich szanse na wyjazd na mistrzostwa Europy w Chorwacji są minimalne.

przeczytaj cały artykuł

Olwap

No i cóż. Tak jak pisałem w trakcie meczu - nie mamy kim grać. Po prostu. Od dawna czułem że w pewnym momencie obudzimy się z ręką w nocniku i będziemy słabi jak g...wno. No i niestety miałem rację. Nie mamy kompletnie zastępców starej gwardii. Śmiem twierdzić że nie ugramy nic przez najbliższe 5 albo i 10 lat. Talant może i powinien odejść bo szkoda jego nerwów na zajmowanie się takimi miernotami, niech skupi się na Vivę a kadrę niech przejmie ktoś kto poświęci się jej maksymalnie - chociaż według mnie to i tak nic nie da bo nikt nie wyczaruje z kapelusza dobrych zawodników. Wracamy do czasów sprzed ery Wenty i to na długo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Wiesz co, wydaje mi się że Talanta dosięgnął syndrom Wenty. Pamiętasz? Dopóki Wenta był tylko trenerem reprezentacji to i były wyniki, a odkąd przejął Vive to ostatni sukces to 2010 rok, reszta to spadek... może to wina nawału obowiązków? Duet szwedzkich trenerów tak samo, jeden pracował chyba w Kolding a drugi to II trener PSG no i Szwedzi również nie osiągali wyników.
PS. A od Kusa to się odp, on akurat najgorzej nie zagrał, nie widziałem by któryś zawodnik nim kręcił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Przede wszystkim to dopadł go syndrom tego ze nie ma kto grać. Owszem, może inny trener trochę lepiej by to poustawiał ale przepaść między nami a dobrymi drużynami jest obecnie tak wielka że to nie trener jest głównym problemem. Problemem jest brak jakości zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Arkady 241

Tak to też ale przypomniało mi się że jak Boguś też dzielił obowiązki to był problem z wynikami. Zgodzę się również z zawodnikami. Ja dzisiaj nie widziałem żadnej walki, żadnej sportowej złości, wyglądali tak jakby śpieszyli się na imprezę, ale przed nią mieli obowiązkowy wf i przyszli tylko go zaliczyć jak najmniejszym nakładem sił by później do samego rana się bawić.
A co do samograja to się nie zgodzę, Zorman przecież sporo się od Talanta nauczył. Talant swój warsztat ma ale mam też wrażenie że trochę się zachowuje jakby był najmądrzejszy, kto czytał jego książkę ten wie o co mi chodzi. Brak czasów np, ten pierwszy czas powinien być wzięty jak było -2, później drugi ok. 35-40 minuty a ostatni w ostatnich 5-10 minutach. A co do graczy to zostało chyba wszystko powiedziane, z tych co tu grali tylko Paczas i Daćko mnie przekonali żeby na nich stawiać i to kołowy Górnika powinien być od teraz pierwszym wyborem, jest w gazie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
kibiCK

A Białoruś ma kim grać? Spójrz na ich skład. Widziałbyś kogoś z tego składu w Kielcach? Maczkiewicz, Sałdacenka - Browka, Kulesz, Babiczew, Puchowski, Rutenka, Szyłowicz, Jurynok, Baranow, Karwacki, Podszywałow, Karalek, Titow, Kułak, Gajduczenko. Może jednego czy dwóch można by wypróbować, ale to jest maksimum. Czy kadrowo są lepsi od nas? Moim zdaniem nie, a walnęli nas jak drugoligowców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.