Wątek dotyczący artykułu

Kubańczyk za dwa lata zagra w kadrze Brazylii. Co z Leonem?

Komitet Wykonawczy FIVB zaakceptował prośby 13 zawodników o zmianę macierzystej federacji. W tym gronie jest Yoandry Leal Hidalgo, który od dwóch lat starał się o grę dla Brazylii.

przeczytaj cały artykuł

damdym

I znowu "mali rycerze" płaczą. Mamo, mamo, kup mi Kubańczyka. Kolega ma, ja jeszcze nie. Życzę wam, drogie płaczki, byście stanęli w prawdzie. Co dalej?Kanadyjczycy? Kenijczycy? Białorusini? PZPS wszystko wam da. Przeciez od tego jest. Nie od szkolenia polskich Leonów, lecz od targów. Brawo Wy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Riorwar

Piękny zbiór bzdur i pustych frazesów nam tutaj zaprezentowałeś. Szkolenie polskich Leonów xD. Jakby to było takie proste i każdy młody siatkarz miał predyspozycje do bycia Leonem, to by było fajnie, ale tak nie jest. On jest siatkarzem wybitnym. No i co najważniejsze, ma polskie obywatelstwo, dom w Polsce, żonę z Polski. Ale niektórym nigdy nie spasuje, bo jest czarny i nie urodził się w Polsce.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
damdym

Skąd możesz wiedzieć jaki kolor mi odpowiada? On nie tylko nie urodził się w Polsce, on po prostu nie jest Polakiem. Czy mam tłumaczyć jak małemu dziecku?
Żona z Polski? A jak następna będzie z Kazachstanu to będzie stuprocentowy Kazach? Życzę mu jak najlepiej, czyli żeby mógł zagrać dla swojej ojczyzny. Mam nadzieję, że wszystko wróci do normy i zobaczymy Kubę z Leonem na IO w Tokio. Przyłączasz się do życzeń?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
jendrula

To ty stań w prawdzie i przeczytaj uważnie komentarze Riowara w tym temacie. Polska nie daje masowo obywatelstwa jak inne kraje. Powtarzam po raz kolejny że przypadek Leona jest szczególny i każdy kibic wie jakim zawodnikiem jest i co prezentuje. Trzeba docenić że jeszcze chce grać dla Polski. Jakby patrzył tylko na kasę to już dawno grałby dla Rosji czy Brazylii. Przeciwnicy gry Leona w reprezentacji Polski nie mają żadnych istotnych argumentów i tylko powtarzają typowe slogany. To że chce nadal grać dla Polski to tylko dobrze świadczy o nim jako człowieku i sportowcu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.