Wątek dotyczący artykułu

Robert Kempiński: Brałem pod uwagę przegraną, ale nie taką wysoką

W meczu 4. kolejki PGE Ekstraligi ROW Rybnik rozgromił na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz 57:33. Trener gości Robert Kempiński przyznał, że nie spodziewał się tak wysokiej porażki swojego zespołu.

przeczytaj cały artykuł

ORIGINAL FAKE

Wstyd na cały kraj!!! Obiecaliście nam ,że w tym roku nie będziemy już dziadami ligi. Nie ubliżając nikomu ale jeżeli rybnik ładuje nas do 33 to o czym my rozmawiamy ??? Za dobrze, za ciepło, za stabilnie sie zrobiło niektórym. I ktoś musi to dobitnie powiedzieć zainteresowanym.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
K.S.ROW

Witam, też bym sie wkur...wił ale tak szczerze żeby nie błędy Maxa i Kacpra to pewnie 30 byście nie uzbierali, może sie nie zgadzasz ale tak to widziałem z perspektywy stadionu, a co do komentarza pajaca że sędzia drukował to powiem że spokojnie mógł wykluczyć Pieszczka za upadek, ale tego nie zrobił. Na waszym betonie nie wygramy, ale mam nadzieję na bonus i na wasze korzystne rezultaty w innych meczach, i na to, że ten zadufany 44 raz w extralidze in VITRO fit poleci z hukiem tam gdzie jego miejsce! Nigdy nie byłem u was na meczu, to może w PO będzie okazja sie w końcu wybrać? Powodzenia i pozdROWienia !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Partia

Zaufaj mi to nie ROW tak słabo pojechał w Częstochowie, a Włókniarz tak dobrze. Śmiałem się z dziadków CKMu i łyso mi z tego powodu.
Cholera wie kto spadnie, ale wiem że nie ROW:)
Absolutnie polałbym jak byłby to... Apator:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
ObiektywnyR

nie to Rybnik słabo pojechał, gdyby szumina i grisza zrobili parę oczek więcej czyli minimum tego co powinni to spokojnie byśmy wygrali w czewie

| Odpowiedz
blokuj
Partia

Drugiej strony ekstremalnie dobrze Woryna, a tor był teoretycznie sprzyjający dla ROWu. Jak tak patrzeć to gdyby Grisza pojechał jak na Jancarzu i druga lina dołożyła coś, to wygraliby w Grudziądzu - to brzmi jak herezja. Jednak żużel uczy pokory, próbka byłą wczoraj:))

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.