Wątek dotyczący artykułu

Zaskakujące zachowanie Andrzeja Dudy w trakcie finału Pucharu Polski. "Doszło do rzeczy kuriozalnej"

Kancelaria Prezydenta RP próbowała wywrzeć na Polsacie nacisk, by ten nie pokazywał Andrzeja Dudy w trakcie transmisji z finału Pucharu Polski - zdradził dyrektor ds. sportu stacji, Marian Kmita.

przeczytaj cały artykuł

jendrula

Co jest kompromitujące ? Może Komorowski czy Kwaśniewski lepiej się prezentują ? To ty się kompromitujesz takim wpisem !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fukiel

on na tym zdjęciu przebija prezydenta Kwaśniewskiego całującego ziemię w Katyniu a dlaczego nie siedział z Bońkiem by by się nie nabuzował a tak w pisowskim towarzystwie nic nie widu i nie słychu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rozpierdek

Coś ci się pomyliło, Kwachu nie całował ziemi w Katyniu, tylko jego pijany kolega Siwiec wychodzący ze śmigłowca, na rozkaz Kwacha parodiował JP ll.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Rozpierdek

Kwachu był niesamowity. Jego wchodzenie po pijaku do bagażnika limuzyny w NY po szczycie ONZ jest the best :)) Na drugim biegunie jego prezydentury jest zataczanie się w pijanym zwidzie na grobach polskich oficerów w Charkowie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Magiczny Piknik

Znów zmiana tematu. Niewygodnie się rozmawia o tych, którzy rządzą teraz, prawda? O prezydencie, który łamie konstytucję, o sejmowych ustawach łamiących trójpodział władzy, aby wszystkie instytucje podporządkować partii rządzącej, jak w czasach PZPR. Niestety mamy nową komunę. Obowiązkiem patriotycznym Polaków jest przeciwstawianie się pisowskiej neokomunie, tak jak kiedyś komunie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Rozpierdek

Mamy nową komunę?? Chyba nie wiesz co to była komuna. Jak byś miał tu teraz nową komunę to za twoje wpisy dawno dostał byś łomot od jej stróży. A tak możesz tu sobie hejtować wszystko co chcesz i cieszyć się zdrowiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Magiczny Piknik

To jest na razie jedyna różnica między pisowską neokomuną a dawną komuną. Poza tym są same podobieństwa. Dobitnym przykładem jest historia z powyższego artykułu - wydawanie poleceń telewizji, tak jak to robili aparatczycy PZPR. A komunistycznych tendencji PiS, o których pisałem - naruszanie konstytucji, łamanie trójpodziału władzy - nie skomentowałeś. Lepiej to przemilczeć, tak?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Rozpierdek

Napisz mi tak szczerze, która władza nie naciska na media, telewizję?? Znasz taką, bo ja nie. Nawet taka bogata w demokrację władza w Niemczech steruje informacjami, dotyczącymi uchodźców i ich zachowaniem, w mediach niemieckich (np. zamachy i napady na kobiety)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Magiczny Piknik

Co innego naciskać, a co innego podporządkować sobie. Teraz mamy media publiczne podporządkowane PiS dokładnie tak, jak kiedyś były zależne od PZPR. Wiadomości TVP wzorowane są na Dzienniku Telewizyjnym z czasów PRL. Partia decyduje o obsadzaniu stanowisk w mediach publicznych, tak jak w PRL. Znów nie skomentowałeś naruszania konstytucji przez prezydenta i łamania trójpodziału władzy przez rządzących, np. uzależnienie prokuratury od rządu i uchwalanie ustaw, które mają tak samo uzależnić sądownictwo. To są wszystko rozwiązania, które znamy z PRL. A więc ci Polacy, którzy nie życzą sobie powrotu komuny, nie mogą zaakceptować tego, co robi PiS.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Rozpierdek

To, że nie akceptujesz co robi PiS to jest twoja sprawa i możesz tak to pisać. Ja natomiast nie akceptuję polityki na SF, która od pewnego czasu nieźle tu miesza na sportowych stronach. A co do mediów, to w Niemczech są one niestety podporządkowane władzy, inaczej nie zgodziły by się na sterowanie nimi w tych sprawach przez polityków.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Magiczny Piknik

Cały czas próbujesz zmieniać temat. Piszesz polityce SF, czy o mediach w Niemczech. To idź może na jakieś niemieckie forum i pomóż Niemcom rozwiązywać ich problemy, skoro Cię tak one bolą. A jeśli polityka SF ci nie odpowiada, to nie masz obowiązku pisania tutaj. To jest prywatny portal i może sobie realizować własną politykę.
Ja natomiast w kilku postach napisałem o szkodzących Polsce i Polakom działaniach PiS. Ani razu się do tego nie odniosłeś. Bardzo wymowne jest to milczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Rozpierdek

Sorry, ale myślałem, że jesteś myślący normalnie, ale wywalanie cały czas o zmianie tematu... to masz już widzę zakodowane w mózgu. Nie mamy jak widać o czym dyskutować, bo ty nie potrafisz przyjąć tego, że ktoś ma inne zdanie niż ty.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Magiczny Piknik

Stosujesz znany chwyt erystyczny - jeśli komuś brakuje argumentów, to zaczyna personalnie atakować i obrażać swojego rozmówcę. Masz prawa mieć własne zdanie, a ja mam prawo się z tym zdaniem nie zgadzać. I korzystam z tego prawa. A o zmianie tematu mówię dlatego, że wciąż poruszasz kwestie dalekie od tematu artykułu, pod którym toczy się nasza dyskusja. Artykuł mówi o tym, że przedstawiciel obozu rządzącego w Polsce próbuje wydawać polecenia telewizji, jak w czasach PRL. Rzecz niebywała. I o tym tu dyskutujemy, a nie o mediach w Niemczech.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Adonis20

A przede wszystkim miała być "dobra zmiana". Czyli wszystko co było dotychczas złe do poprawienia. A co jest? Wszystko bez konsultacji społecznej jest przewrócone do góry nogami. Potrzeba będzie lat żeby to wszystko jak należy poprawić!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.