Wątek dotyczący artykułu

WTA Praga: obronione piłki meczowe w eliminacjach, niezwykły triumf Mony Barthel

Mona Barthel została mistrzynią turnieju WTA International w Pradze. W finale Niemka pokonała 2:6, 7:5, 6:2 Czeszkę Kristynę Pliskovą.

przeczytaj cały artykuł

Harry B.

Widziałem mecz, dobrze się oglądało.
W 2. i 3. secie jakbym widział psującą Karolinę, a nie Kryśkę:-)
Podobne skubane są do siebie, że hej!
Bliźniaczki, czy co? :-)))
A dla szczęśliwej i wzruszonej do łez Mony - wielkie brawa!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Wspanialy powrot Mony po latach. Piekny powrot, a przeciez musiala tutaj zaczynac od kwalifikacji. Ona tu dzisiaj grala osmy mecz z rzedu! Pokonala trzy Czeszki, w tym Strycowa i Pliskova, w ich najwazniejszym rodzimym turnieju, gdzie Czeszkom pomagaja sciany. Spokojnie rozpracowala Giorgi, ktora szla na fali wielkiego sukcesu, bo wczesniej sensacyjnie wyeliminowala turniejowa gwiazde, Karoline Pliszke. Nikt chyba tu na skromna Mone nie stawial, ja tylko niesmialo trzymalem kciuki pamietajac, ze juz dawno nie wygrala dwoch meczow pod rzad... A tu wygrala ich osiem!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Harry B.

Powiem Ci, że też jestem zaskoczony jej postawą na kortach Pragi i cieszy mnie jej wygrana.
Teraz jednak skupiam uwagę na meczu Jurka i bardzo liczę na jego wygraną, chociaż mam świadomość, że łatwo z Herbertem nie będzie.
Oby Juras wygrał!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.