Wątek dotyczący artykułu

Kabaret w Rzeszowie. Mirosław Kowalik: Obie drużyny nie chciały jechać

W 5. kolejce Nice 1. Ligi Żużlowej, Stal Rzeszów miała zmierzyć się ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Spotkanie zostało jednak odwołane. Mirosław Kowalik przyznał, że obie drużyny nie chciały wyjechać na tor.

przeczytaj cały artykuł


kicajrze

Kowalik kretynie dostałeś maila w piątek żeby mecz odwołać?! Dostałeś zdjęcia?! To teraz BARANIE stul dziób i wypier... do Gdańska. Oby komisja ligi przegladnęła cały materiał i srogo ukarała ciebie bucu i twój śmieszny teamik!!!! Jak dla mnie powinieneś dostać taką karę żebyś od razu został kloszardem!!! Zbieraj puszki i złom i spiepszaj z żużla. Byłeś słabiuteńkim żużlowcem. Teraz skala twojej trenerki to mniej niż zero!! Ciekawe czemu w tym materiale zamieszczono wypowiedź tylko tego pajaca...a gdzie wywiad ze Stachyrą?!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
a1

A jak Ci udowodnie, że nie było żadnego maila w piątek to zlikwidujesz konto? W sobotę o 14 komisarz przekazał obu klubom i gkszowi, że nie ma podstaw do odwolania zawodów. Co by Gdańsk nie odpisał ma sobotniego maila i tak dziś musieliby się stawić na miejscu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kicajrze

To jeśli nawet jest tak jak Ty piszesz to sędzia zadecydował że mecz się ma odbyć.. Decyzja sędziego jest niepodważalna (nawet jeśli się pomyli...chyba nie raz sędzia kogoś niesłusznie wykluczył i co? Był bojkot albo coś w tym stylu? NIE!) a za takie zachowanie powinny być kary finansowe i zawieszenia zawodników!! W Anglii zawodnicy jeżdżą w deszczu za mniejsze pieniądze i nikt nie marudzi... Poza tym do KAMERY trener Stachyra mówił że poszedł mail do Gdańska w PIĄTEK(!!!) i klub z Gdańska się nie zgodził na przełożenie spotkania.. Więc co? Akurat Stachyra kłamie a tylko Kowalik mówi prawdę? hmm...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.