Wątek dotyczący artykułu

Marek Panas po dymisji Dujszebajewa: Otwieram szampana. To najlepsze, co mogło się zdarzyć

Marek Panas, były reprezentant Polski i jeden z najbardziej zagorzałych krytyków trenera Tałanta Dujszebajewa, nie ukrywa, że cieszy go dymisja selekcjonera reprezentacji szczypiornistów. - To najlepsze, co mógł zrobić - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Petrochemia

Jedno jest pewne: przyszły trener będzie miał piekło ze strony kieleckiej. Przyzwyczajeni, że kadra to ich prywatny folwark. Tak miał Biegler, który osiągał sukcesy tak będzie miał przyszły trener. Beda walic ze wszystkich stron na ślepo, a wszystko przez to, że ich trenerowi się nie udało. Przybeckiego zostawcie w spokoju, a jeżeli on rzeczywiście ma być wybrany to niech dogada się z Wisłą i rozwiąże kontrakt po finałach. Dla mnie idealnym kandydatem jest Marcin Lijewski, idealnie pogodzi Wisłę i Vive. Dla jednych grał, u drugich ma przyjaciół czy brata. Ma rękę do młodzieży, spory bagaż doświadczeń, szacunek i milo się go słucha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|10)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

Teorii spiskowych ciąg dalszych. Weź człowieku ochłoń, to Ty powiedziałeś że dopóki Talant będzie trenerem reprezentacji to nie będzie Cię ona interesować.
Talant też miał sukces, 4 miejsce w Rio (jak na ten potencjał ludzki co dysponował dość wysoki wynik). To się nie liczy, prawda?
Do Piotrka nic nie mam tylko przykładam to jakbyście reagowali jakby to on był trenerem kadry.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Sukces miał, ale jak to osiągnął? Ledwo z grupy wyszliśmy i udał się nam mecz z Chorwatami. Teorie spiskowe tak? Nie no pewnie. Odpuszczone ostatnie mistrzostwa bo Vive zmęczone to też sobie wymyśliłem nie? Dlaczego Kus, pierwszy wybór Talanta nie pojechał na mistrzostwa?! Dlaczego? Dlaczego Lijewski odpoczywa jak starszy Hansen, Lazarov i Karabatic grają dalej... teorie to Wy macie jak mówicie o swoich jak o emerytach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Mariusz7

Twoim tokiem rozumowania to jakie sukcesy osiągał Biegler? Przez 3 lata lały nas różne reprezentacje z Węgrami, Serbią czy Słowenią na czele nawet w Katarze dostaliśmy lanie od Niemców, a z Rosjanami czy Argentyną wygrywaliśmy jedną bramką po horrorach. Dwa mecze z niesamowitą obroną i mecz życia Szyby to prawie czteroletni dorobek Herr Bieglera. Zapomniałeś jak na Mistrzostwach Świata w Hiszpanii Madziarzy ograli nas 9 bramkami od razu po wyjściu z grupy? Albo jak w Danii na ME ledwie wyszliśmy z pierwszej grupy wygrywając dopiero ostatni mecz z Rosjanami, a właściwie to ruscy go przewalili prowadząc do połowy 14:10? O ME w Polsce nawet wspominać nie będę (chociaż Ty uważasz, że to wina Jureckiego). Dodam tylko, że Biegler do swojej dyspozycji miał takich zawodników jak Szmal, Jurkiewicz, Jaszka czy Shrek. Nie wspomnę o tym, że na IO z kadry wypadł Dzidziuś, a z nim medal byłby na wyciągnięcie ręki (i to coś więcej niż srebrny).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Arkady 241

Zgodzę się tylko z tym że niepowaznym było odpuszczenie mistrzostw we Francji. Tak teorie spiskowe bo Twoja niechęć do wszystkiego co kieleckie jest aż nadto widoczna, Sypa zagrał fatalnie ale wg Twojego rozumowania krytykujemy go tylko dlatego że jest związany z Płockiem xD
Ten wynik i tak był ponad stan bo widać było że morderczy sezon daje o sobie znać, to był jak ktoś trafnie ujął, ostatni zryw starej gwardii na olimpiadzie. Kto wie może jakby Tkaczyk mógł jeszcze grać wtedy może coś byśmy wyrwali...
PS. To dobre, od kiedy Hansen i Karabatić są młodsi od Lijka? :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Petrochemia

Jak i Syprzak to i Bielecki, Chrapkowski czy Kus. To tak aprops krytykowania w jedną stronę. Szczególnie Bielecki, który był anemiczny. Bielecki to nie ten sam chłopak jak miał 25 lat gdzie tylko potrafił wziąć robieg i rzucić, potrafi asystowac, przypomnij sobie jak potrafił zagrać z kołem(Syprzak) czy ze skrzydłem. Pokazał to mnóstwo razy. Jak jego tłumaczymy, brakiem środka to dlaczego nie Syprzaka? Przecież wszyscy zgodnie mówią, że tej gry z kołem prawie nie było. A co Sypa miał to popsuł niestety.
P.S.
Faktycznie z Hansenem dowalilem jak łysy grzywką o kant stołu. Karabatic młodszy o rok. Ale to nie zmienia faktu, że rzadko zawodnicy w tym wieku są tak "zmęczeni"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Arkady 241

Bielecki tak ale większośc meczu grał Sypa mimo wszystko i wszystko psuł, a Bielecki powinien wrócić ale dopiero po okresie przygotowawczym do kadry bo Karol w tej dyspozycji to jest osłabienie. Chrapek grał piach a o Kusie złego słowa nie powiem ,masz jakąś fobię na niego, a Mati naprawdę grał nieźle.
A co do Polskiego piekiełka które wykończyły niejednego trenera też się zgodzę, to Wy wykończyliście Talanta i po raz kolejny powtórzę, tylko dlatego że jest związany z Kielcami. To co widziałem tutaj to nie jest wina trenera tylko Związku piłki ręcznej że mieli w dupie to co osiągnęła stara gwardia, ja nie widziałem u tych zawodników tego co charakteryzowało innych z tamtego okresu, i co to też jest wina TD że nasi młodzi zawodnicy zawodzą i mają braki w szkoleniu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Yves

Ale jak byśmy w nich walili?

Że odbudowuje, że wracają Bielu i Lijek, że po co, że ogrywać młodych, że zaraz skończą, że Kus, że brak Kusa i leniuchuje, że Walczak, że nie Piechowski, że Malcher, że nie Wichary, że Daćko, że nie Sypa, że Łyżwa, że nie Łyżwa, że za mało zarabia, że za dużo zarabia, że bierze z Vive, że oszczędza z Vive, że w konkursie warunek z językiem polskim, że on nie Polak, że bije zawodnika, że za spokojny?

Ogarnij się. Każdy poza tobą wie, że kto by nie był trenerem, trzeba być patriotą i wspierać swoją kadrę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Petrochemia

Bawisz mnie non stop. Patriota się odezwał. Trener z Kielc najlepszym wyborem, Syprzak to drewno, a na prezesa związku wczoraj proponowaleś Bertusa. Szkoda, że porzadnej hali nie macie w Kielcach to byś z niej "narodowy" zrobił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.