Wątek dotyczący artykułu

Kenni Larsen zakończył karierę!

Duński żużlowiec Kenni Larsen podjął, jak sam określił, najtrudniejszą decyzję w swoim życiu. Kończy karierę. Jest to pokłosie ubiegłorocznego wypadku. Duńczyk postrzelił się wiatrówką w prawą część skroni.

przeczytaj cały artykuł

wygugluj

Czy w ogóle wyjaśniło sie co się tam właściwie stało? Wypadek? Próba samobójstwa? Jakieś powody? Bo akurat ominęło mnie to info, o ile było.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
fancio34

ty chyba portale pomyliłeś jak do Miodka to nie ten serwis . A to czy ja zaglądam w słownik to zgadnij co ciebie to obchodzi .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Widzę Myszy

Widocznie ciebie nie obchodzi czy cię ludzie dobrze rozumieją. Napisałeś: "Nieszczęśliwy wypadek .Tak bynajmniej to się skończyło". Jako, że "bynajmniej" to zaprzeczenie to tak naprawdę napisałeś, że to nie był wypadek.
No chyba, że o to chodziło.

Poza tym nie mów mi, że pomyliłem portale panie "Śmieszne tysiąc postów".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
fancio34

Wszyscy jakoś zrozumieli tylko ty jeden masz problem więc weź słownik i idź dalej nauczać . Panie co ? jak już taki jesteś po liceum to zobacz znawco jak zrobiłeś cudzysłów hhahaha i proszę Cię więcej nie pisz do mnie bo sam się kompromitujesz

| Odpowiedz
blokuj
Widzę Myszy

Nikt nie zrozumiał. Nikt z tych, którzy znają polski. Jedynie inne głąby, którzy uważają, że "bynajmniej" i "przynajmniej" to synonimy. Jak nie wiesz co dane słowo znaczy to go nie używaj.

PS. Strasznie mnie zabolał ten twój minusik ahahaha.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Komentarz usunięty
Widzę Myszy

No właśnie ten typ wyzywający mnie od matołków użył partykuły "bynajmniej" jakby była synonimem (czyli znaczyła to samo) "przynajmniej", a teraz pewnie googluje i sprawdza o co chodzi. :)

http://sjp.pwn.pl/slowniki/przynajmniej.html

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.