Wątek dotyczący artykułu

Piotr Chrapkowski: Dymisja to olbrzymie zaskoczenie

- Dymisja trenera Tałanta Dujszebajewa to dla nas olbrzymie zaskoczenie - mówi rozgrywający reprezentacji Polski Piotr Chrapkowski. Biało-Czerwoni zremisowali w Płocku z Białorusią (27:27) i stracili szanse na awans do finałów mistrzostw Europy.

przeczytaj cały artykuł


siber

"Sieroty " o drewnianych palcach ,rękach . grający od kilkunastu lat stylem archaicznym, rozgrywający piłkę wszerz boiska w stylu chodzonego aż do momentu gdy sędzia ogłosi grę pasywną a potem szybki rzut, nie wiadomo gdzie .To wy sieroty wykończyliście Duszejbajewa . Ten styl archaiczny styl tak przesiąkł tą kadrę , że zmiana może nastąpić po wymianie wszystkich graczy na młodzież !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

Nie zgodzę się z tym, żeby w całości postawić na młodzież. No chyba, że na najbliższym turnieju w Norwegii, gdzie mamy grać z gospodarzami, Szwecją i Islandią oraz do końca tych eliminacji. Niech sobie młodzież gra,to będzie dla nich dobry czas na naukę, no a doświadczeni niech sobie lepiej odpoczną mentalnie od tego wszystkiego.
Potem nie wyobrażam sobie, żeby kadrę opuścili: Krajewski, Daszek, Paczkowski, Daćko, no i przede wszystkim Jurecki oraz bramkarze. Do nich nie mam żadnych pretensji za ten dwumecz, a wiekowo dużo jeszcze przed nimi. Wiadomo, że Michał ma kilka lat więcej ale widzimy ile daje kadrze mentalnie na boisku.
Syprzak też prędzej czy później musi wyjść z tego dołka formy!
Wyszu też powoli powinien wracać na właściwe tory. Zobaczymy jak po awansie do Bundesligi będzie sobie radził Gierak, a także jak się po kontuzji odbuduje 21-letni Majdziński i czy jego ekipa utrzyma się w Bundeslidze?
Poza nimi to już czas chyba na zmiany i trzeba dać pograć wyróżniającym się graczom kadry B i młodzieżowej. Jakby nie patrzeć to najwyższa pora postawić na młodych np. Gendę, Sićkę, Bąka, Potocznego, Rogulskiego i kilku innych. Innego wyjścia to my chyba raczej nie mamy?
Na pewno trzeba się mocno zastanowić czy jest sens dalszego powoływania Kusa, Chrapka i Przybylskiego? Łyżwa zawiódł mnie całkowicie, pomimo że byłem całkowicie po jego stronie ale te eliminacje położył całkowicie. Syprzak też pod kreską ale trzeba mu dać wielki kredyt zaufania, tylko dlatego że wiemy co potrafi grać. Po kontuzjach za jakiś czas wrócą bracia Gębala i to na dziś jest chyba nasz najlepszy stan posiadania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
unabomber

A mnie bardzo ciekawi, czy jeżeli trafi się jakiś normalny trener, mam na myśli spokój i rzetelność(patrz. Krowicki), to czy Łyżwa zagra lepiej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

Z niżej wymienionych właściwie wszyscy poza Jureckim mogą być jeszcze przydatni dla kadry w MŚ 2023 (szansy na Tokio jeszcze oczywiście nie straciliśmy, ale realistycznie patrząc, zbudowanie nowego mocnego zespołu do tego czasu może się nie udać), o ile oczywiście Krajewski i Chrapkowski postanowią grać tak długo, jak Wiśniewski czy Shrek. Preeliminacje do MŚ 2019 powinny ruszyć w listopadzie i potrwać do pierwszej połowy stycznia (najprawdopodobniej nie będzie to turniej w wybranym kraju, tylko kilkurundowy system "każdy z każdym mecz i rewanż"), więc jeśli już w rewanżach z Serbią i Rumunią reprezentację poprowadzi nowy trener, to będzie on mieć pół roku czasu, aby przygotować kadrę do pierwszego poważnego wyzwania pod swoim kierunkiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.