Wątek dotyczący artykułu

Tałant Dujszebajew: Ośmieszano mnie i zawodników

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej Tałant Dujszebajew nie zamierza zmienić swojej decyzji odnośnie rezygnacji z prowadzenia kadry. Szkoleniowiec wyznał, że ostatnie porażki tylko wzmagały frustrację, a on i jego gracze byli ośmieszani.

przeczytaj cały artykuł


Mariusz7

No i 75% wpisów poniżej 'kibiców' z Płocka. Teraz krytykować każdy chętny, a na meczu z Białorusią przez ponad 75% meczu było słychać tylko garstkę kibiców z Białorusi i wieczne gwizdy. Wy chcecie komuś zarzucać hipokryzję? Spójrzcie na siebie. Na początku wielki lament, że kadra potrzebuje spotkań w takich halach by poniósł ich doping, a potem na meczu błaganie o doping nawet przez Morawskiego, który jest w Płocku uwielbiany. Na Waszym miejscu wstydziłbym się zabierać głos w tej sprawie. Żebyście tak rwali się do dopingu, jak do krytykowania to naprawdę byście byli najlepszymi kibicami w Europie. Jeszcze taki cytat na koniec Chcieliśmy jak najszybciej przeanalizować, a zarazem zapomnieć o meczu w Mińsku, skupić się na niedzielnym spotkaniu i zrewanżować Białorusinom. W Płocku bardzo liczymy na żywiołowy doping naszych kibiców! – podkreśla bramkarz reprezentacji Polski, Adam Malcher.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

Mariusz ale co ty się im dziwisz? Zazwyczaj mądrze piszesz ale teraz mam wrażenie, ze pisała ten komentarz infantylna nastolatka. No wybacz ale czego ty oczekujesz? Tego, że nagle będą tam psalmy pochwalne na kadrze śpiewać. Zapomniałeś, jak zachował się Talant w stosunku do Cadenasa, co mu zrobił i w jaki sposób? Rozumiem panujące emocje, stawkę meczu ale przecież Cadenas to jest starszy człowiek i ładowanie go z niespodzianki piąchy w krocze, zajeżdża zwyczajną uliczną patologią i tyle. Tu nie ma wytłumaczenia! Nie przeczę, święty nie jestem i nie raz czy nie dwa robiło się tym podobne rzeczy i nawet gorsze ale w stosunku do rówieśników i to mając kilkanaście lat, nie będąc osobą publiczną i nie przed okiem kamer!
Sytuacja z Gudmundssonem to inna sprawa, nie znam jej dokładanie, nie wiem kto kogo i jak prowokował na meczu itd. ale zachowanie trenera na konferencji, musisz przyznać było bardzo oryginalne? Co nakręcił Canal + na świetej wojnie, niech każdy sobie sam już tłumaczy.
Ja jednak po raz kolejny powtórzę, że te sytuacje pokazują, że w naszych polskich bardzo specyficznych warunkach łączenie dwóch funkcji przyniesie więcej szkody niż pożytku! No dobra, niech będzie ze w przypadku trenera z klubu zagranicznego ma to jednak inną wymowę ...
Ja wiem, że w pisząc w ten sposób opowiadam się nieco po jednej stronie i ją usprawiedliwiam ale niestety takie rzeczy miały miejsce i temu zaprzeczyć się nie da. Gdyby Talant był tylko trenerem zespołu klubowego, to jest to ich wspólna brocha i nic mi do tego.
No ale już trenerowi polskiej kadry narodowej takie zachowania nie przystoją. On jest przedstawicielem kraju, naszym reprezentantem, nie może więc w taki sposób zachowywać się w stosunku do innego trenera, zawodnika czy dziennikarza, choćby nie wiadomo o co ten pytał? Łapiesz o co mi chodzi?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mariusz7

Ze wszystkim się zgodzę tylko kadra to nie jest sam Talant. To grupa osób oddających serce za reprezentowanie kraju i wypadałoby ich wspierać choćby nie wiem co. Przecież nie przyszli tam dla Talanta, grał Syprzak i widać było, że chce czasem aż za bardzo się pokazać, grał Daszek czy Morawski, którzy zagrali świetnie. Oni nie zasługiwali na doping? Czemu kadra musi cierpieć na skutek podziałów klubowych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Dlatego że ktoś dopuścił do patologii w postaci łączenia funkcji trenera klubowego z trenerem kadry znając polskie realia. Może w krajach Skandynawskich, przy ich temperamentach i charakterze nie miałoby to znaczenia, ale tutaj ma. Jeżeli Wenta potrafił jako trener Vive pod sektorem kibiców Wisły wraz ze swoimi zawodnikami śpiewać "kto nie skacze ten jest z Płocka", by chwilę później zawodników z Wisły brać na zgrupowanie, to czego ty potem oczekujesz, kwiatów na powitanie? Zobacz na komentarze kibiców z Kielc odnośnie ewentualnego przejęcia kadry przez Przybeckiego. Myślisz że nie będzie animozji ze względu na przynależność klubową? Będzie dokładnie tak samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Co to jest w ogóle za logika? Wszędzie na świecie masz łączenie funkcji trenera klubowego z reprezentacją, poza małą ilością krajów, które są potęgą (Francja, Niemcy) albo Japonia, która ma Igrzyska i musi wpakować multum kasy w wyniki z tej okazji.
Chcesz w kontrakt trenera kadry wpisywać np. zakaz pracy na terenie tego kraju, którego jest selekcjonerem? Czemu przez mentalność części ograniczonych kibiców mamy wydziwiać? Zamiast przejść do konkretów i mówić o jakichś szemranych kadrowych wyborach Talanta to słychać od Was tylko śpiewkę PATOLOGIA TRENER VIVE I KADRY. Jeden rzucił i reszta powtarza. Prawie jak przekaz dnia w wiadomej partii.


Praca w kadrze i w lidze tego kraju to nie jest żadna patologia. Nikt jak trener pracujący w lidze nie zna zawodników, ma okazję ich analizować i oglądać co tydzień, dodatkowo na tle mocniejszego zespołu jakim jest Vive/Wisła itp. Zarówno w Płocku i Vive nie grają na środku Polacy i nie jest to przypadkiem. Ale tak ciężko to pojąć.


Sztywni kibice Płocka nakręcają doping anty-Kielce, bo co im zostało po tych 5 latach, gnoją Talanta, nie chodzą na mecze kadry i pakują w internet śpiewki o patologii i spiskach. Potem mają pretensję do Talanta, że śpiewał ultra agresywną pieśń "kto nie skacze ten jest z Płocka". Serio? Ile Wy macie lat?


Jeśli Przybecki będzie prowadził kadrę i będzie to robił z głową, to zapewniam Cię, że nikt nie będzie na niego pluł. Poziom oczekiwań spadnie i będzie miał łatwiejszą drogę, własnie ze względu na brak nazwiska i osiągnięć, które rozbudzają apetyty kibiców.
Ale nie spodziewaj się, że kibice z Kielc nie powiedzą "sprawdzam", gdy nie będzie wyników i stylu. Hipokryzja tępogłowych przekroczyła wszelkie normy, a Talant na takie morze błota nie zasłużył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Ile razy z bliska Talant widział Gieraka? Wyszomirskiego? Podsiadłę? Łyżwę? czy resztę kadrowiczów? Tak zaraz usłyszę że są asystenci, nagrania video itp. Pamiętasz jak dziennikarze pytali go o Reprezentację a on mówił "teraz jestem trenerem Vive i proszę mnie o to nie pytać"? O tym właśnie jest mowa. I nie mów że to wszystko nie ma znaczenia bo wyniki na dzień dzisiejszy trenera nie bronią. Miał być też kimś w rodzaju koordynatora szkolenia czy grup młodzieżowych i pytam się, kiedy miał czas się tym zająć jak Vive grało mecze co 3 dni?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Bez jaj, poza Wyszomirskim to są zawodnicy na kadrę B przy mocno sprzyjających wiatrach. Gieraka widział półtora miesiąca przed i w trakcie MŚ i chyba wystarczyło na zawsze.
Łyżwa gra w Azotach, może Ci się jakaś pomyłka wkradła. Powtórzę: pokaż błędy w selekcji, skoro mu zarzucasz, że nie ogląda zawodników i nie wybiera najlepszych. Podsiadło jest lepszy od Dzidziusia i Karola? On ma 31 lat, raczej nie pofrunie już wyżej. Gierak zbawca?
Szanujmy siebie i poziom dyskusji.


Nigdzie nie było żadnej informacji, że Talant ma być jakimkolwiek koordynatorem młodzieży. Kolejny dowód na to, że widzisz w nim Mesjasza. Przypomnę Ci, że selekcjoner jest od wybierania i ustalania składu z tego czym krajowa ziemia obrodziła oraz taktyki. Nie jest od szkolenia, uzdrawiania finansów związku, wychowywania młodych i innych rzeczy, które chcecie mu narzucić, żeby mieć się do czego przywalić. Że tego nie zrobił.


Vranjes bierze Vesprem i kadrę Węgier, patologia na całego. Kibice Picku już pewnie szykują klawiatury i zbierają ślinę do wiader, błoto w ciężarówkach.
Problem jest w nienawiści mocnej części kibiców Płocka do Kielc i wszystkiego co z nimi związane.
Uleczcie swoje kompleksy, a wszystkim będzie łatwiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Nie wiem jak to zostało fachowo określone, ale nie miał on być wyłącznie trenerem kadry A, mniejsza o to.
To nie kibice Wisły wyczarowali sobie Talanta cudotwórcę, tylko głównie kibice z Kielc. Jak tylko pojawiła się lista kandydatów na trenera kadry to był on jedynym murowanym faworytem, były ochy i achy na jego temat, cytowanie listy sukcesów jakie osiągnął itp. Po zaledwie jednym sparingu połowa tego forum wpadła niemal w zachwyt widząc odmienioną drużynę, który już wtedy wyglądała lepiej niż za Bieglera, każdy był przekonany że Talanta czeka wielka kariera jako trenera naszej reprezentacji. Tak było. Gdy okazało się że nie jest tak różowo jak wielu oczekiwało to zaczęło się zrzucanie winy na zawodników, bo trener ma taki materiał a nie inny. Szkoda tylko że całkowicie odwrotna taktyka była stosowana wobec Bieglera który jak drużyna wygrywała to nie przyłożył palca do sukcesu, za to porażka tylko i wyłącznie jego winą.
A teraz dalej zrzucajcie całą winę na kibiców Wisły, którzy jak się w większości okazało mieli rację, niestety.
Acha, odpadnięcie przez Vive w 1/8 LM to oczywiście też wina Płocka, bo im nie kibicowali :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Strasznie manipulujesz.


Nie było żadnych ochów i achów, tylko uczciwe postawienie sprawy, że osiągnięcia Pzybeckiego (2 sezony w Śląsku Wrocław, serio?) mają się daleko do dorobku Talanta. Mając do wyboru tych 2 trenerów kogo byś wziął? Uczciwie. To od Was były głosy, że to jakiś wybór na alibi.


Nie pisz rzeczywistości na nowo, nikt nie oskarżał Bieglera o to, że nie dołożył cegiełki do sukcesu, każdy miał słuszne pretensje, że nie dołożył do mocnej obrony treningu ataku. Mogliśmy wygrać więcej w tamtym składzie, zwłaszcza na MŚ i ME '13 i '14. Miał wtedy najlepszy skład, z Jaszką i Jurkiewiczem. Jeden brąz w Katarze to jak dla mnie mało na tamten skład.


Co to znaczy zrzucanie winy na zawodników? To oni nie grają? Trener gra w jakieś symulacje w managera po dobraniu składu i taktyki?


Nie rób z agresora ofiary, chociaż Ty zachowaj chłodną głowę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Odkąd tylko Biegler został ogłoszony jako trener kadry zaczęła się nagonka, bo mało znany, sukcesy nie takie, jest Niemcem itd. Non stop padały zarzuty że gramy brzydko dla oka, męczymy się w ataku, zawodnicy sami muszą ustalać zagrywki. Każde zwycięstwo było efektem samograja, a każda porażka winą wyłącznie trenera. To nie kibice Wisły przodowali w tej krytyce, a właśnie kibice z Kielc, może dlatego, że w końcu Niemiec zajął miejsce Wenty czyli ich trenera klubowego. Byliście zapatrzeni w Talanta przez pryzmat sukcesów klubowych, a teraz próbujecie jakieś bajki opowiadać, że płocki hejt uniemożliwił mu osiągnięcie sukcesu. Zaraz się dowiemy że kibice Wisły nauczyli się języka węgierskiego i to samo zrobili gdy był selekcjonerem Madziarów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Znowu wymyślasz jakieś nagonki z przeszłości. Znowu bez dowodów.


Czy zarzuty o słaby, niepoukładany wobec Bieglera atak nie były słuszne? Obejrzyj sobie kilka spotkań zanim zaczniesz kreować znowu jakieś zarzuty, np. pamiętne 27:19 z Węgrami w 2013.
Nie sprowadzaj jakiejkolwiek krytki do "hejtu", to droga donikąd. Przestań operować stereotypami i swoimi wymysłami na temat tego "jak było".
Biegler był dobrym trenerem defensywnym i motywatorem, ale nie wycisnął maxa z możliwości tej grupy, no i położyliśmy Euro u siebie.


Biorąc pod uwagę, że niezależnie, czy jesteś z Płocka, czy Kielc, to naszą drużyną jest Polska i przeciwnikiem teraz była Białoruś.
Kibice gwiżdżący pokazali, że w du*ie mają swoją drużynę i wolą załatwiać swoje prywatne "interesy" z Talantem, nie przejmując się, że ładują do swojej bramki.


Tłumaczenia, że gracze dostali brawa, a trener gwizdy, bo przegraliśmy fatalnie w Mińsku są tak głupie, że szkoda komentować. Nie widzicie jak to idiotyczne tłumaczenie?
Problem z Talantem wynikał z działalności w Vive, a nie w kadrze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Ty za to nie wymyślasz nagonek zrzucając winę na kibiców z Płocka. Niech Ci będzie, gdyby nie kibice z Płocka to kadra z Talantem na ławce przebiłaby sukcesami Francuzów. Napisz petycję do EHF i ZPRP żeby wykluczyć płocki klub ze wszystkich rozgrywek na najbliższe lata za zniszczenie drużyny narodowej :)
Na Wente nie można było złego słowa powiedzieć, na Talanta to samo. Ale na Bieglera, Kisiela jako trenera młodzieżówki to już jak najbardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Nie zrzucam winy na kibiców z Płocka za wyniki kadry. Znowu chcesz naginać rzeczywistość. Przyczyny porażek z mojego punktu widzenia opisałem kilkukrotnie i zgadzają się z tym, co mówił np. Siódmiak. Nigdzie nie było tam nic o kibicach z Płocka.


Mówię, że mieli(ście) silny wpływ na negatywną atmosferę wokół reprezentacji. Nie hiperbolizuj, nie próbuj być śmieszniejszy, niż jesteś. Wieczne pretensje do TD o wybory (bo Piechowski i Wichary lepsi), że kirgiz, że skośnooki, interes Kielc, oszczędzanie gwiazd, potem te gwizdy na trenera, stałe wyzywanie na forum i dymisja dymisja dymisja. Siłą rzeczy takie sprawy dochodzą do nich.


Mieliście problem z charyzmą i charakterem Talanta, bo nie słuchał potulnie pieśni "Je**ć Kielce", gdy wygrywał z Wami mecze przez 3 lata i miej chociaż odwagę to przyznać.
Może kiedyś nie do końca rozumiał jeszcze specyfikę świętych wojen i pozwalał sobie na reakcje wobec Was. Gdy był trenerem kadry tonował już nastroje. Jak wytłumaczyć inaczej to co się stało podczas meczu i po spotkaniu ze strony niebieskich? Jeśli nie załatwianie prywatnych interesów z TD nie bacząc na interes kadry?


Nie wiem, co się stało podczas incydentu z Manolo i kto zaczął, Talant zachował się głupio i źle, za co dostał karę. Swoją drogą jak jeden z drugim drzecie mordę 15 minut "je**ć Kielce je**ć" to nie oczekuj, że na parkiecie zawodnicy i trenerzy będą się całować w wypadku nadmiernie agresywnych fauli i przepychanek.


Nikt nie lubi być obrażany i atakowany przez kibiców, którzy teoretycznie powinni go wspierać lub korzystać z boskiego prawa milczenia. Sytuacja waszego oporu wobec selekcjonera była patologiczna i dobrze, że się to skończyło. Nikomu to nie służyło. Ale żądanie najpierw "honorowego zwolnienia", by potem zmienić narrację na "wracaj szczurze" jest żałosna.
Ciężko Wam dogodzić panowie. Może jakiś tytuł albo puchar by nieco rozluźnił atmosferkę.


Mieliście oczywiście prawo krytykować grę i wybory, ale woleliście grzać w trenera za narodowość i Kielce oraz za to, że bierze popisy zawodników z eliminacji w pełni na siebie.
Jak Diego Simeone z Atletico po meczu mówi, że bierze na siebie całą winę za porażkę (np. z Realem), żeby zdjąć presję z zawodników, to w oczach publiki jest super trenerem.
Gdy Dujszebajew to robi to jest kłamcą, tchórzem, krętaczem, "pajac nie trener", "po co mu płącą tą pensję w ogóle" itp. Stosujcie jedną miarę do wszystkich, nie oczekuję obiektywizmu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Biegler to przecież marnował i zajeżdżał kieleckie gwiazdy. Gdyby nie Jurecki nocami razem z innymi kieleckimi gwiazdami nie obmyślał zagrywek to by żadnych wyników nie było. Autentycznie takie posty produkowali ludzie z Kielc, no może z tymi nocami przesadziłem, ale w pokojach hotelowych wg. nich takie zdarzenia miały miejsca :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

Fachowo, jako jeden z jego głównych obowiązków (jako kandydata na selekcjonera), określał to pkt 5 konkursu :
"aktywny udział w realizacji jednolitej koncepcji szkolenia centralnego wszystkich grup młodzieżowych pionu męskiego".
Można by pewnie długo dyskutować jak ten udział miałby wyglądać, ja osobiście nie mam zielonego pojęcia jak w rzeczywistości wyglądał, ale po wyborze selekcjonera zaangażowanego w prowadzenie jednej z najlepszych drużyn klubowych w Europie, zobligowanej ambicjami swojego właściciela do walki o najwyższe laury, wiadomo było że jest to raczej mrzonka. Czyżby już na etapie konkursu szukano w ZPRP Mesjasza polskiej piłki ręcznej ? A może taki warunek po prostu ładnie wyglądał w pliku Worda redagowanego przez związkową sekretarkę ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sie wie

A jakie to sukcesy na arenie reprezentacyjnej jako trener ma Talant, że ten poziom oczekiwań wobec niego niby był wyższy niż bedzie gdy trenerem zostanie Przybecki? Bo sobie żadnych nie przypominam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

W takim razie oceniaj go przez pryzmat osiągnięć reprezentacyjnych, a nie "pracy z samograjami". Jesteście żenująco słabi z tymi "pojazdami", że w kadrze g**no osiągnął, a w klubie to tylko dzięki zagranicznym. Polska to w tej chwili jakaś Wisła Płock w LM, a kibice nadal myślą, że dzięki trenerowi jesteśmy Barceloną.


Ma w klubie Urosa i Bombaca, bo w Polsce nie ma rozgrywających na ambicje klubu. A w kadrze to musi łatać. Problemem Polski nie jest Vive, tylko to, że w 2 klubach grają zawodnicy, którzy mogą zapewnić rywalizację z potęgami reprezentacyjnymi. W Niemczech tych klubów mają 15. Zakładam się, że z pocałowaniem ręki bralibyśmy 3-go rozgrywającego każdej z 10 reprezentacji z czołówki do siebie.


Kolejny raz potwierdza się prawda o polskim piekiełku, że lepiej robić nic niż mieć jakąś porażkę w życiorysie. Bo wszyscy mają jakąś durną nadzieję, że brak doświadczenia jest lepszy. Po co będziesz próbował, jak cie zjedzą i jeszcze potem będziesz miał wtopę w CV. Idiotyzm.


Życzę powodzenia w szukaniu trenera z takim nastawieniem. Do budowy drużyny na zawodnikach z pokolenia lat 90-tych. Morze talentów światowych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Wystarczyło by sędziowie odpowiednio zaragowali na brutalne faule płocka oraz start Cadenasa. Kto pierwszy wystartował? Cadenas, ale o tym zwolennicy Płocka nie pamiętają, kto pierwszy latał i kto rozpoczął brutalnymi faulami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
mgr inż. Uthar

Wiesz tylko pokazujesz płocki punkt widzenia, czyli wybiorcze podejście do tematu i tak jak Ci wygodnie. Chodzi mi o to, że tak chce by cała sytuacja była odbierana Płock, odbrązawiając ich trenera pozwala to przedstawić wszystko w właściwym świetle, czyli nie tylko świetle z Płocka :). Dla mnie czy trenerem kadry jest talant czy inny będę jej kibicował a od Przybeckiego będę oczekiwał takich wyników jak Płock od Talanta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wisła Płock

No to pojechałeś. Facet miał czelność nie zgodzić się ze zdaniem kibiców kieleckich i od razu dostał pocisk, że prezentuje płocki punkt widzenia.
Wasze motto zdaje się jest następujące, kto nie jest z nami, jest przeciwko nam. Jedynym słusznym punktem widzenia zdaje się być ten kielecki. Brawo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mgr inż. Uthar

Przecież widać na forum że sprzyja Płockowi. w 3 meczu finałowym Płock skasował nas brutalną grą, było tam kilka fauli zasługujących conajmniej na czerwoną puszczonych przez sędziego. Np Kwiatek wyprostowane ręce w cymbał naszego zwykły faul. W czwartm meczu caczął od tego samego tylko, że nasi się postawili. Manolo wystartował do Talanta i obaj zostali tak samo ukarani(żółtymi) mimo iż talant wtedy zachował cierpliwość. Być moze Manolo powiedział coś jak uderzył go klatką piersiową? Nie pochwalam tego co się tam wydarzyło, ale co było a nie jest... Zresztą wam pozostaje żyć tylko przeszłością.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
z Tumskiego Wzgórza

Pamiętasz jak Siódmiak stał się wrogiem nr 1 w Kielcach bo śmiał podczas komentowania meczu powiedzieć kilka nieprzychylnych słów? Z kolei jak wypowiadał się że Kielce są zdecydowanym faworytem w meczach z Wisłą czy jednym z głównych faworytów do F4 LM to był już cacy, prawdziwy ekspert :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Petrochemia

Przecież to jest parodia. Jak to na Vive można coś powiedzieć złego? To nic, że Talant nie sprawdził się w drugiej kadrze pod rząd. On jest najlepszy, lepszego nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
handball Wybrzeże

No i żebyśmy się zrozumieli do końca, to wyjaśnię że nie jestem za częstymi zmianami trenerów. To do niczego nie prowadzi, co pokazuje przykład innych gier zespołowych tj. koszykówki i hokeja.
Jednak już przykład możniejszych tego świata czyli piłki nożnej pokazuje, że jeżeli zespół nie realizuje celu to się zmienia trenera: trener Boniek za brak awansu do ME, trenerzy Engel Benhakker Janas i Smuda za brak wyjścia z grupy. Przykład siatkówki podobnie: Lozano zdobył srebro MŚ ale potem nie spełnił oczekiwań i się z nim pożegnano, Castellani zdobywał medale MŚ i ME oraz wygrał LŚ, Antiga jako pierwszy trener w naszej historii zdobył tytuł MŚ w grach zespołowych ale z IO nie przywiózł medalu, a taki był cel, więc się z nim pożegnano.
Wiem, że nie wolno od innych oczekiwać tego, żeby byli tacy jakimi my chcemy, żeby byli. Jednak marzy mi się trener pokroju Adama Nawałki, który każdego szanuje i dla każdego ma czas, a słuchanie go na konferencjach to sama przyjemność. Facet zachowuje się jak należy, mówi i wygląda na poziomie. No o Panu Prezesie PZPN-u nie wspomnę.
Ja wiem, że Talant jest wielkim trenerem z ogromną wiedzą, charyzmą i chciałbym, żeby miał nieograniczony czas i luz dla siebie oraz kadry. Wtedy będzie duża szansa, że coś w przyszłości z tego będzie. Dlatego chciałbym żeby został, podszedł do wszystkiego ze spokojem i dystansem i dalej pracował ale ... tylko z kadrą.
Niestety wiem, że są to tylko moje pobożne życzenia i może jeszcze kilku z tego forum.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Grieg

"Castellani zdobywał medale MŚ i ME oraz wygrał LŚ"

O ile pamiętam, Castellani zdobył z siatkarzami tylko mistrzostwo Europy, a Ligę Mistrzów wygrali z Anastasim.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.