Wątek dotyczący artykułu

Maria Szarapowa z dziką kartą do turnieju w Birmingham

Maria Szarapowa otrzyma dziką kartę do rozgrywanego na kortach trawiastych turnieju WTA Premier w Birmingham. Taka informacja pojawiła się na oficjalnej stronie tygodnika "The Times".

przeczytaj cały artykuł

Queen Marusia

Piekna sprawa ! Siniakowa sympatyczna I cicha jakas , takie przynajmniej zrobila na mnie wrazenie.Barbi niezle psycho ( strasznie lubie ) .Jakie wrazenie zrobila na tobie ?
Ktory to byl rok ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Włókniarz

Siniakova poza kortem wyciszona,zreszta wygrala wtedy to nie miala powodow do frustracji
Braworka heh trenowala na kortach bocznych,murzyn do mnie zagadal ze zajebiscie gra ta dziewczyna,patrze faktycznie,a nie mialem oksow,to sie jej spytalem jak ma na imie podbiegla usmiechnela sie i powiedziala ze Barbora,cos tam jeszcze powiedzialem a dopiero po czasie zajarzylem z kim mialem przyjemnosc,a czas mialem opozniony dobrze porobiony 2015 piekna sprawa
jak sie zastanawiasz czy jechac na Maszke to powiem Ci jak ten murzyn jedz! warto 100%

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Na Maszke to ja bym poszedl na piechote do Nyagania nawet.
Ale i tak bede ( jak nic sie nie stanie ) mial moja pyzata mordeczke
na zywo w tym roku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.