Wątek dotyczący artykułu

Tałant Dujszebajew: Ośmieszano mnie i zawodników

Selekcjoner reprezentacji Polski w piłce ręcznej Tałant Dujszebajew nie zamierza zmienić swojej decyzji odnośnie rezygnacji z prowadzenia kadry. Szkoleniowiec wyznał, że ostatnie porażki tylko wzmagały frustrację, a on i jego gracze byli ośmieszani.

przeczytaj cały artykuł


lewydoPrawego

Czy zarzuty o słaby, niepoukładany wobec Talanta atak i obronę nie były słuszne? Obejrzyj sobie kilka spotkań zanim zaczniesz kreować znowu jakieś zarzuty, np. pamiętne 23:32 z Białorusinami w 2017.
Nie sprowadzaj jakiejkolwiek krytki do "hejtu", to droga donikąd. Przestań operować stereotypami i swoimi wymysłami na temat tego "jak było".
Talant był dobrym trenerem klubowym i motywatorem, ale nie wycisnął maxa z możliwości tej grupy, no i położyliśmy eliminacje Euro.

A ostatnim zdaniem to się ośmieszyłeś, gdyby wyniki były dobre, nie jakieś wybitne, bo nikt nie oczekuje zwycięstw z Francją, Danią czy Niemcami, ale solidne, dobre wyniki na miarę potencjału czyli awans do ME, to na pewno nie miałbym pretensji do trenera, choćby był nawet i jednocześnie prezesem Vive.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Bardzo mnie cieszy, że się inspirujesz moimi postami, jednak nadal nie potrafisz zrozumieć podstawowej rzeczy.


Polska 2014 wygrałaby w bezpośrednim meczu z obecnym składem nie dlatego, że Biegler jest lepszym trenerem od Talanta, a dlatego, że za Szmala gra Malcher, za B. Jureckiego Daćko, za Jurkiewicza Łyżwa, a za Jaszkę Jachlewski. Cała reszta jest o kilka kontuzji i lat starsza.
Talant nie odpowiada za formę Syprzaka, który gra mało w Barcelonie i powinien wchodzić w najlepszy okres formy dla sportowca, a zalicza niestety regres.


Grają tacy, bo nie ma lepszych. Nie wychowano takowych. A wy nadal będziecie tłuc i tłuc swoje.


Nie ma nic złego w krytyce ataku i obrony, bo gramy słabo. Pokaż mi jakiś konkretny post płocczaka, o tym jak gramy krzyżówki, albo o tym jak podsłony wykonuje nasz obrotowy, jak bronimy kontry, jak dogrywamy do koła. Stawiam piwo.


Choćbyś 1000 razy powiedział Łyżwie, że jest Tkaczykiem, to on nim nie zostanie. Jachlewski gra na rozegraniu 5 raz w ciągu 10 lat. A i tak jest lepszy niż powyższy, najlepszy polski rozgrywający PGNiG Superligi/ Czy to jest poważne?


Zresztą i tak przeważnie wolicie gadać o jakimś honorze, biciu Manolo, czy tym, że jest Kirgizem. To, że powiesz, że mamy potencjał to wcale nie znaczy, że go mamy. I jeszcze wszędzie ta sama durna śpiewka, że jest Syprzak, Jurecki, Bielecki itp., więc skład TEN SAM. Daj środkowego z europejskiego średniaka za jednego z nich, a gwarantuję, że byśmy wygrali ten mecz z Białorusią.
Drużyna nie osiągnęła celu, który obiecał, to odszedł, tyle.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.