Wątek dotyczący artykułu

Będzie postępowanie w sprawie meczu w Rzeszowie!

Niedzielne spotkanie Nice 1.LŻ pomiędzy Stalą Rzeszów a Zdunek Wybrzeżem Gdańsk nie doszło do skutku. Odwołanie meczu wzbudziło sporo kontrowersji. Wszystkie okoliczności zamierza wyjaśnić Główna Komisja Sportu Żużlowego.

przeczytaj cały artykuł


Jura

Radziłbym wszystkim znawcom posłuchać tego co mówił Lampart i Porsing, Porsing jechać nie chciał a Lampart niekorzystnie wypowiadał się na temat toru, nawiązał do toru z meczu z Piłą, że był ciężki i przyjął dużo wody, później powiedział, że tor przed meczem z Wybrzeżem przyjął 100 % więcej wody, reszta zawodników z Rzeszowa siedziała cicho i specjalnie się nie dziwię skoro obok stoi trener i działacze dla których liczy się tylko kasa, dla reszty którzy nie mają silnej pozycji w zespole lepiej jak wypowiadają się zawodnicy, którzy mają status gwiazd w Rzeszowie.
Kowalik dzień przed meczem rozmawiał z toromistrzem, który zapewniał, że mecz nie jest zagrożony, dlatego Wybrzeże przyjechało do Rzeszowa. Nie słyszałem żadnej wypowiedzi zawodnika z Rzeszowa, który chciałby jechać.
Proponuję tym, którzy piszą te swoje bzdury, włączyć przycisk ROZUM a wyłączyć switch- EMOCJE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAM GKS

W końcu pierwszy inteligentny komentarz jak można wypowiadać się na temat nawierzchni nie stojąc na torze a tym bardziej nie siedząc nigdy na motorze żużlowym

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.