Wątek dotyczący artykułu

Znamy składy na mecz KSM Krosno - GTM Start Gniezno

W niedzielę w zaległym meczu 2. kolejki 2. Ligi Żużlowej KSM Krosno podejmie GTM Start Gniezno. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

krynston

Chyba szykuje się kolejna domowa przegrana KSM. Davidsson i Krcmar. Ciekawe, czy Dróżdż będzie dostęny? Tak czy siak powodzenia dla Krosna. Nie dajcie się!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
doli_nski

Jak będzie Damian to stawiam na zwycięstwo KSMu, jeśli go nie będzie to na Gniezno. Nie sadze, żeby taki Davidsson jakos wybitnie pojechal na takim torze jak w Krośnie i jego punktów może zabraknąć ;) w ogóle to szykuje się fajny 'wroclawski' pojedynek (oczywiście o ile pojedzie Damian) Drozdz vs Gała ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
krynston

W sumie to ciężko coś przewidzieć, bo znowu poprawili nawierzchnię więc i dla jednych i drugich może być nowa. Ciekawie będzie na pewno.

| Odpowiedz
blokuj
Speedway King

A od kiedy to Gala jest jak to sie wyraziles "wroclawski" ? On jest tak samo wychowankiem Sparty jak Damian Drozdz,ktory notabene urodzil sie w Czewie,a wychowankiem jest chyba Kolejarza Opole.Prosze wiec nie przypisuj sobie i twemu klubowi jakichkolwiek zaslug.Jedynym waszym wychowankiem na chwile obecna jest Magic a pozniej dlugu,dlugo......NIKT!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Speedway King

NIe mow do mnie ciolku,bo pomysla zesmy rodzina.Ja jakbym mial takiego "ynteligenta" w rodzinie to bym sie wychuzdal. Latwo sie jest "przykleic" do wychowankow,tym bardziej nie swoich.I takie asekuranckie podejscie,w razie wyniku to on jest "wroclawski" a jak mu nie pojdzie,no przceciez to wychowanek Start Gniezno.Chlopcze,nie wiem co bierzesz ale bierz pol a nawet cwierc.Ja za dlugo sie interesuje zuzlem (ponad 4 dekady jezeli wiesz co to znaczy),zeby nie wiedziec,ze Sparta nigdy nie miala parcia na szkolenie mlodziezy,ale podkupic z biedniejszych osrodkow to TAK.Przestan wiec siac demagogie,i te swoje pseudowywody wsadz sobie wiesz gdzie....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.