Wątek dotyczący artykułu

Znamy składy na mecz KSM Krosno - GTM Start Gniezno

W niedzielę w zaległym meczu 2. kolejki 2. Ligi Żużlowej KSM Krosno podejmie GTM Start Gniezno. Poznaliśmy już awizowane składy na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Fanatyk Speedway

Też tak myślę,z bardzo dobrej strony prezentuje się Berntzon i na niego bym postawił bez dwóch zdań,jeżeli w klubie myślą to powinni to uczynić .Dawidsson jak najbardziej ale na mecze w Gnieżnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AMON

Dokładnie i lepiej żeby Krosno miało do dyspozycji Dróżdża żeby ZWYCIĘSTWO STARTU nie było przez nikogo podważane HEJ START :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
doli_nski

Cześć Amon, tez bym postawił na Berntzona, a Davidssona zostawił na Wasz tor. To zwiększyłoby zdecydowanie Wasze szanse ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AMON

Jak ja czytam kibiców z Krosna oby jechał Dróżdż przecież to takie smutne że całą swoją nadzieję pokładają w juniorze Sparty :) ps Myślę że Rafael w miarę myśli i w Krośnie pojawi się Berntzon :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
doli_nski

A Ty chciałbyś pokładać nadzieje w Filonie jako prowadzącym pare? ;) nie dziwie się wiec, ze chcą Damiana, bo jest w dobrej formie i na pewno da im więcej pola manewru ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.