Wątek dotyczący artykułu

Michał Baran: Transfery? Zmiany są nieuniknione

- Nie ma możliwości, abyśmy zostali w tym samym zestawieniu. Może się tak zdarzyć również, że kibice w Krośnie zobaczą całkowicie nowy zespół - mówi nam Michał Baran, trener Miasta Szkła Krosno.

przeczytaj cały artykuł


HalaLudowa

Puszczanie w siną dal jednego z najlepszych graczy to nie jest dobry ruch. 1. Nie ma go, więc przestaje rzucać, podawać i zbierać, 2. Trzeba przemodelować taktykę, 3. Zespół dostaje sygnał, że biznes jest ważniejszy niż wynik, 4. Taki sam sygnał dostają kibice, a to już jest samobójstwo. To chyba są jakieś argumenty. U Ciebie nie rozumiem jednego: "po ci ci te plejofy w pierwszym sezonie"". Skoro trener zapowiada, że Krosno będzie miało najniższy budżet w lidze po spadku Tarnobrzega i Kutna, to może taka szansa się szybko nie trafić. Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sonek_17

1. szybko zastąpiono Czerapowicza - Wallacem, dużej różnicy w statach nie było, o tym już pisałem...
2. Wallace był przed sezonem 2016/17 numerem 2 na liście życzeń trenera Barana, więc Michał doskonale wiedział kogo bierze w zastępstwie... Dodatkowo umowa została tak skonstruowana, że klub ma opcję przedłużenia jej na kolejny sezon. Podobnie jest z kontraktem Dino Pity.
3 i 4) rozstaliśmy się z Chrisem w zgodzie, a nie jak np. Szczecin z Taylorem Brownem i to może nam pomóc w budowie składu na kolejny sezon. Niebawem się może przekonasz co mam na myśli :)

A i jeszcze jedno: można mieć wielki budżet i stworzyć z niego marną ekipę... Pieniądze w koszykówce - to nie wszystko. A Baranek ma może i ograniczony budżet, ale za to dobrze prowadzony notes pełny ciekawych i niedrogich graczy. I to niekoniecznie zza oceanu, o czym się przekonaliśmy w tym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.