Wątek dotyczący artykułu

Oceniamy stawkę Grand Prix: Wielu żużlowców zazdrości Dudkowi

W sobotę 13 maja na PGE Narodowym odbędzie się druga runda cyklu Speedway Grand Prix. Przed tymi zawodami bierzemy pod lupę wszystkich zawodników, wskazując ich słabe i mocne punkty. Przedstawiamy sylwetkę Patryka Dudka.

przeczytaj cały artykuł


LUZ

Turnieje Grand Prix:
Hancock 203 ocena za doświadczenie 6
Pedersen 166 ocena za doświadczenie 6
Lindbaeck 82 ocena za doświadczenie 3
Holder 75 ocena za doświadczenie 5,5
Iversen 71 ocena za doświadczenie 5
Janowski 26 ocena za doświadczenie 4
Vaculik 19 ocena za doświadczenie 5,5
Dudek 2 ocena za doświadczenie 5
Nie bójmy się tego napisać należy się chłopu 9

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego ilu z wymienionych żużlowców odnosiło tyle indywidualnych sukcesów? Rywalizując od najmłodszych lat z najlepszymi żużlowcami na świecie, z uczestnikami GP. Liga Polska jest najmocniej obsadzona na świecie, zobacz składy drużyn w Polsce, gdzie prawie każda drużyna ma zawodników startujących w GP, lub niedawno tam startujących. Porównaj te składy do ligi angielskiej, duńskiej, szwedzkiej. To jest to doświadczenie, ścigania się z najlepszymi od najmłodszych lat. Ilu zawodników zostawało mistrzem świata Juniorów? Ile sezonów Patryk Dudek rywalizował o indywidualne mistrzostwo świata juniorów, ile razy walczył o drużynowe mistrzostwa świata Juniorów, ile razy reprezentował Polskę w drużynowych mistrzostwach świata, gdzie jeszcze jako Junior występował. Indywidualne mistrzostwa Polski juniorów juniorów, indywidualne mistrzostwa Polski seniorów i zajmowane tam miejsca nie są także doświadczeniem? Drużynowe mistrzostwa Polski ilość medali zdobytych z Falubazem to też mecze o stawkę z dużą presją i nabytym doświadczeniem. Zwycięstwa w Turniejach od wieku juniora Brązowy Kask, Srebrny Kask, Złoty Kask, i inne turnieje. To dla Ciebie zbyt mało? Pokaż mi innych zawodników w wieku Dudka, którzy mają takie doświadczenie i tyle sukcesów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PoloniaWielka

DObrze wiesz, że takie porównania to se można potłuc o kant d..y. Dudek jest znakomity niezależnie od przejechanych kułek. Te formy porównania są niekompletne. Młodzi zawodnicy jak Dudek, są głodni sukcesów. Pedersen czy Hancock są syci. A ci głodni są bardziej drapieżni. Będę kibicował Patrykowi w całym cyklu. Innym Polakom również, ale wg mnie, największe szanse na końcowy skuces (nawet złoto) ma Dudek. Zmarzlik zbyt gorący we lbie, Piter również, a Janowski ogólnie ma mniejsze możliwości.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patrykowski

Kolego doświadczenie właśnie zbiera się na takich imprezach jakie podawałem. I nie są to porównania, jakie sobie można włożyć.... Są to przykłady doświadczeń jakie zdobył od najmłodszych lat. I można zaklinać rzeczywistości ale nikt nie zabierze Dudkowi tego. On to przeżył i zdobył tam doświadczenie, na tych wszystkich zawodach i torach walcząc z innymi. Tym właśnie jest doświadczenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.