Wątek dotyczący artykułu

W Lesznie nie myślą o ławce dla Pawlickiego

W ostatnich dwóch meczach ligowych blado wypadł kapitan Fogo Unii, Piotr Pawlicki. Prezes klubu, Piotr Rusiecki nie ma jednak wątpliwości, że problemy młodego zawodnika są tylko przejściowe.

przeczytaj cały artykuł

viva UL

Wzruszająca Troska o Grzesia koledzy!
Odsyłam do wywiadu z nim na lokalnym portalu gdzie sam przyznaje że nie może się pozbierać z wejściem w sezon.
Na treningach zaś ledwie łapie się na szpryce od Smyka czy Kubery.
Dziękuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Abacab

Szczerze to mam w głębokiej d.... co będzie z Grześkiem ale siedzenie na ławce problemu nie rozwiąże. Moim zdaniem powinien iść do Witka z Łodzi i jeździć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
viva UL

Twój wpis sprzed pół godziny dowodzi czegoś innego ale ok - tylko krowa nie zmienia poglądów podobno.
Co do Twojego "Moim zdaniem" myślę że Stanley wyjaśnił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
44 sezon w elicie

Zrobiliście w ch... Zengiego i miejcie odwagę do tego się przyznać...
Zatrzymując Powera w ostatniej chwili...
Bajki o słabych silnikach i nie łapiących szprycach zachowaj dla innych ;)
Mówi że ma problemy z wejściem w sezon...
Powiem więcej on jeszcze nie zaczął sezonu dzięki Unii Leszno ;)
To nie jest zawodnik na ławkę i doskonale o tym wiesz ;)
Jeśli do Gorzowa pojedzie Piter to czerwiec za pasem a Grzesia nie ma...
Możesz napisać że to jest "wzruszająca troska"...
Bo my znamy tego chłopaka i wiemy na co go stać...
Pzdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
apollo3300

Zatrzymali Dzika bo szkoda im było płacić frycowe za zerwany kontrakt.
Dzik mógł jeździć w Częstochowie, a Zengota w Lesznie.

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Kontrakt za obopólną zgodą można było zerwać gdyby, Nicki znalazł nowy Klub. Wtedy mogła paść ugoda bez odszkodowania. Pedersen nie znalazł lepszych warunków kontraktu od posiadanych w Lesznie.

| Odpowiedz
blokuj
apollo3300

Szkoda że tak się nie stało.
Tak naprawdę to nie wiem dlaczego Pedersen traktowany jest przez kibiców jako problem w Lesznie. Pawlicki jeździ piach, wszyscy mówią że powinien jeździć Zengota, ale to Dzik jest problemem . :)
Ps. Ja byłem i jestem zwolennikiem Nickiego w Częstochowie :)

| Odpowiedz
blokuj
adi_kami

To mówisz że Zengota się sam myli w swojej własnej sprawie?? Szacun !! Eksperci z SyFów wiedzą lepiej... No cóż :/ :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
adi_kami

Zengota nie musi być szczęśliwy z powodu braku jazdy. Ale też nie jest to wina wszystkich dookoła, UL czy Stadionu Smoczyka że nie należy do szczęśliwców. Prawda?

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

O robieniu w ch... zawodników akurat wam zalecałbym milczenie.
Power zimą m-dzy innymi u was był - nie było was stać.
No i wrócił,bo aktualnie stać nas.I na Dzika i na 1+ na seniorce.
Przekonali się w Gorzowie jak to ważne a nasz skład jest dobry ale szklany.
Jeśli bajkami nazywasz słowa Zengoty i fakty z treningów to trudno nam się będzie rozmawiało.
Wywalczy Grześ miejsce to pojedzie,czego mu życzę.
Również pozdrawiam

| Odpowiedz
blokuj
44 sezon w elicie

Nie zmieniaj tematu, co ma piernik do wiatraka ;)
A jeśli nie wywalczy to co ?
Interes klubu ważniejszy od zawodnika który nie jeżdżąc, nie zarabia ?
W każdym innym klubie miałby miejsce w składzie...
Piter jedzie piach i ma pewne miejsce na następny mecz...
Resztę dośpiewaj sobie sam...

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Znajdź mi zdanie w którym nie na temat napisałem.
To,że Zengi miałby pewne miejsce w innym(np.waszym) składzie to fakt.
Na tym m.in.polega różnica w naszych Klubach.Nas po prostu na to stać.

| Odpowiedz
blokuj
44 sezon w elicie

Pierwsze, wracając do spraw Włókniarza których już nie ma...
Mamy za mało klasowych zawodników na rynku żeby taki Zengi nie jeżdził...
To nie o klubach teraz gadamy tylko o ludziach...

| Odpowiedz
blokuj
viva UL

Obrażasz mój Klub widząc w nim ziarenko a u siebie nie widzisz głazu.
Więc odniosłem się do Twojego Klubu.Proste no nie?
Spraw już nie ma?Bo to inny Włókniarz?W takim razie masz nick nieaktualny.
O Zengiego się nie martw - nie wiemy na jakich zasadach działa u nas ławka.
Klub składa się m.in z zawodników (ludzi).

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
HDZapora

On sprawdza w sobotę.
Klub to nie Caritas, ani żadna inna instytucja charytatywna. Ma być wypłacalny wobec wszystkich zawodników i osiągać wyniki.
p.s. I jeszcze pytanie. Co Ty powiedziałbyś w "poniedziałek' temy z Włókniarzy, który poszedłby na ławę jakbyście np. Zengiego zakontraktowali w tym okienku?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
HDZapora

Tylko Twój problem tkwi w tym, że Seba chce jeszcze jeździć i po to podpisywał kontrakt, podobnie jak każdy z zawodników we wszystkich ligach.
Tak po prawdzie, to dla Ciebie nie jest problemem Zengi , ani żaden zawodnik siedzący na ławie, tylko brak Zengiego we Włókniarzu .Dla Ciebie to naa ławie może siedzieć każdy. Nawet tacy jak np. Emil, byle to było we Włókniarzu
p.s.Wybacz, ale przyjaciół dobieram sobie sam i jestem w tym strasznie wybredny;)

| Odpowiedz
blokuj
HDZapora

???Zmieniacie te nicki i nic nie wiem ..ktos Ty?;)))
Zengi to niech się cieszy ,ze siedzi u nas na ławie , bo przy takiej konkurencji jego notowanie niewiele lub wcale nie spadną przed transferami zimowymi, bo jak przyjdzie mu pokazać się na torze z obecna dyspozycją, przede wszystkim sprzętową to notowania poleca na łeb:d

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Jednego nie bierzesz pod uwagę. Pedersen miał ważny kontrakt na ten rok w Lesznie. Wszyscy zawodnicy o tym wiedzieli. Tylko "głupi" mógł sądzić, że Klub zerwie kontrakt i Nickiemu zapłaci odszkodowanie. Sponsorzy Zarząd Klubu z kopytami by ich zjedli.

| Odpowiedz
blokuj
44 sezon w elicie

To wychodzi na to że Zengi jest... ;)
Bo przypomnij sobie jak wszyscy z Grzesiem na czele byli zaskoczeni że...
Power jednak zostaje w Lesznie...
Powtórzę, jeśli Piter pojedzie do Gorzowa po dwóch takich meczach...
To dotrze do wszystkich że "walka" o skład w Lesznie to bajeczki dla biednego Grzesia...
Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.