Wątek dotyczący artykułu

Kevin Tillie w Jastrzębskim Węglu

Francuski przyjmujący po dwóch sezonach w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle zmienia klub, ale pozostaje w PlusLidze. Od nowego sezonu będzie grał w barwach Jastrzębskiego Węgla.

przeczytaj cały artykuł

dujszebajew

skoro JSW, które jeszcze ma zaległosci z poprzednich lat niepospłacane bierze Tille tzn. że nie był zbytnio drogi, także teraz pytanie do Skry i Resovii jak mogliscie tak odpuścić, tym bardziej że obie drużyny poszukują przyjmujących i nie mieliby problemu z limitem jak ZAKSA..no już chyba nikogo lepszego od Tille nie da rady wyciągnąć..no jesli się wyleczy porządnie no to JSW kandydatem do złota..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wera_hawk

Mi się wydaje, że dla obu tych klubów Kevin jest sporym ryzykiem na które nie chcą sobie pozwolić. Prawdopodobnie Tillie musiał obniżyć swoje wymagania finansowe bo innej opcji nie wiedzę, że JW stać na niego. Resovia sama w sobie dużo niestety traci bo nie gra w LM. A Skra, no to o niej wolę się nie wypowiadać, skoro póki co nawet nie mają trenera.
A z tym złotem radzę się wstrzymać. Jest LM jest liga. I oby był zdrowie. Mimo to uważam transfer za udany. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Aleksander Frątczak

Największym problemem Skry jest to, że jedyną alternatywą dla Wlazłego był Kurek, który wrócił na przyjęcie. Penchev potrafi przyjmować zagrywki i robi to naprawdę dobrze, tylko cała rzesza ludzi go nie docenia. Mając przyjęcie Kurek-Penchev i potencjalnie rezerwę Bednorz-Katić tej drużynie nie jest potrzebny przyjmujący, tylko dobry zmiennik Wlazłego.
Co do transferu Tillie - jeśli się potwierdzi to wszystko już napisano niżej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Aleksander Frątczak

Kurek zgodnie w medialnymi doniesieniami przedłużył kontrakt, ale nie zrobili o tym artykułu, tylko zamieszczono notkę w wieściach o Piazzy. Nie pamiętam tylko czy tutaj czy siatka org.
Co do Katića to nie wiem za bardzo co powiedzieć - gość nie jest tak beznadziejny, jak grał w Bydgoszczy i to jest naprawdę przyszłościowy materiał. A Bednorz - uważam, że jest gotowy na grę w Skrze. Tylko trzeba mu dać grać

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Wera_hawk

Medialne doniesienia są takie, że Kurek sam powiedział o tym że nadal czeka na propozycje.:)
Jeśli Katić był kiepski w takiej Bydgoszczy to ja nie mam pytań jak ma grać w takiej Skrze. Ewentualnie może coś się w jego grze poprawić ale na szał bym nie liczyła. Co do Bednorza. Chłopak ma bardzo kiepskie przyjęcie. Moim zdaniem lepszą opcją dla niego jest atak. Ale to moje zdanie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Wera_hawk

Ale co w związku z tym. Mój komentarz odnosił się do tego, że lepiej jakby na tym ataku został bo przyjęcie ma kiepskie. I tyle.

| Odpowiedz
blokuj
Olwap

Jeśli Bednorz zostanie w Skrze to na pewno nie jako zmiennik Wlazłego. Piechocki ma w tym momencie do zrobienia 3 rzeczy:
1) Zatrzymać Kurka
2) Znaleźć trenera
3) Znaleźć dobrego zmiennika dla Wlazłego

| Odpowiedz
blokuj
elodreip

Myślę, że Resovia nie chce po raz kolejny ryzykować zakupu zawodników po poważnych kontuzjach, Schmitt też wydawało się, że najgorsze ma za sobą, tak samo swego czasu Veres. W Rzeszowie zmienili politykę (czego wielu głośno się domagało, a teraz to krytykuje) i czy to się komuś podoba czy nie, to już jest jego sprawa. Jedno jest pewne, dopóki zawodnicy nie wyjdą na boisko i nie pokażą klasy, to nie można rozdawać medali, podsumowywać sezonu itp... Rok temu Rzeszów był królem polowania i nie przełożyło się to na wynik, więc nigdzie nie jest napisane ze teraz potencjalnie słabszym składem ale sobie poradzi ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
dujszebajew

no zobaczymy może jeszcze kogoś ściągną ciekawego(mówiło się o Cebulju), bo szczerze mówiąc jeśli miałyby tylko być Depowski, Śliwka a w Skrze Katić to bardzo miernie..

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.