Wątek dotyczący artykułu

Mindaugas Budzinauskas: Mogę śmiało powiedzieć, że przegraliśmy ten mecz w 5 na 8. Tak się nie dało wygrać!

W czwartym meczu play-off PLK, Polpharma Starogard Gdański przegrała ze Stelmetem BC Zielona Góra 74:77 i zakończyła sezon. Trener Mindaugas Budzinasukas mówi wprost: to sędziowie okradli z marzeń jego ekipę. - Tak się nie dało wygrać - grzmi Litwin.

przeczytaj cały artykuł

czerwus_ZG

Skończ waść wstydu oszczędź... Budzik płaczku, sam zaordynowałeś bardzo ostrą grę na kontakcie na pograniczu faulu... w pierwszych trzech meczach Ci to nie przeszkadzało bo sędziowie na to pozwalali, ale jak w czwartym meczu zwrócono na to uwagę to nagle się okazało, że Twoje pieski szybko się wyfaulowały przez to kąsanie. Kto mieczem wojuje od miecza ginie. Życie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
caMan

3 kwarty sędziom w meczu to tez nie przeszkadzało ;) Dziwnym trafem w połowie 4-tej zaczęli gwizdać "pod mistrza". Sam waść wstydu oszczędź bo twój Stelmecik wczoraj sportowo był gorszy i to miała okazję zobaczyć cała koszykarska Polska!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|7)
blokuj
czerwus_ZG

Jasne, że graliśmy jak leszcze... każdy to widział. Ale akurat płacz na sędziów w przypadku Buzika jest nie na miejscu, równie dobrze my mogli byśmy na nich narzekać przez poprzednie 3 mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|3)
blokuj
wąż

zawsze sie gwizdze pod miszcza ! pierwszy sezon sie inetresujesz koszem hahah :) ile razy w przeszlosci asseco mialo fory :) chcesz wygrac to musisz wysoko :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
josik

Jedno mądre zdanie które wypowiedziałeś " Kto mieczem wojuje od miecza ginie. " Nie dotyczy to Polpharmy tylko was z Zielonki . Biedni jesteście kiedy trzeba grać 5 zawodnikami , ale jak dojdzie wam "trzech wojowników" to pewnie wygrywacie. Nie szkoda was nawet wtedy , kiedy przegrywacie w Eurolidze - a dlaczego ? bo brakuje wam trzech przywódców z PLK , którzy torują Wam drogę na te parkiety.Wtedy lament na forum - kto winien ? W tym sezonie ile razy chcieliście pożegnać Gronka ? jak przegrywacie to On najgorszy .Nawet Wasi kibice w ciepłych słowach wspierali Polpharmę, nie życząc wam zwycięstwa.Dużo to mówi a ja życzę wam przegranych w najbliższej rundzie półfinałowej.Do zobaczenia w przyszłym sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|8)
blokuj
josik

A jeszcze jedno -sędziów interesowała w szczególności tablica wyników-dyskusje w przerwie , potakiwanie głową i uśmiechy na twarzy ( kogo wykluczyć z gry , jak nadgonić wynik ? ) , a także dyskusje z zawodnikami Zielonki -a to świadczy o prymitywiźmie naszych "gwizdkowych" .Co ci pajace mają tak wiele sobie do powiedzenia ? . Może w końcu PLK zainteresuje się tym , a nie tylko kasą .Za co kluby płacą duże pieniądze sędziom i komisarzowi ( który siedzi i czeka na podpisanie protokołu i zagarnięcie kasy.Koperty powinny pójść na śmietnik a płatności dokonać na konto.

| Odpowiedz
blokuj
Reixen ZG

Kolego powiedzenie "Skończ Waść - wstydu oszczędź" nie mówi się do kogoś kto ma coś przerwać, np. mówienie, robienie z siebie bałwana czy nie wiem granie jak oferma tylko tym stwierdzeniem (prośbą) mówimy do osoby drugiej, aby skończyła się już z nami bawić i nie ośmieszała nas więcej, gdyż jest od nas lepsza (czyli lepsza od osoby, która wcześniej wypowiedziała to sformułowanie). Idąc skrótem jeśli przegrywamy to mówimy do wygrywającego, aby skrócił nasze cierpienia. Odsyłam do filmu "Pan Wołodyjowski" :))