Wątek dotyczący artykułu

Mistrz znowu nie zachwycił, ale wygrał i awansował. Stelmet BC w półfinałach

Polpharma Starogard Gdański długo prowadziła, ale na finiszu Stelmet BC Zielona Góra zdołał odmienić losy meczu, wygrywając ostatecznie 77:74. Cichym bohaterem meczu okazał się Karol Gruszecki.

przeczytaj cały artykuł


Gabriel G

Po tym meczu po raz pierwszy dopuściłem do siebie możliwość nie obronienia tytułu przez Zastal. Tytułu nie obroniłby zdecydowanie najsilniejszy personalnie zespół w PLK. Z najlepszymi Polakami. Pytanie brzmi : jak to jest możliwe? O co tu chodzi? I dlaczego JJ nie reaguje na wyczyny trenera? Jeśli straci mistrzostwo to ta misterna konstrukcja "kredytowo-rolująca" / określenie zapożyczone / może się zawalić. W tym momencie JJ to prawdziwy hazardzista bo wygląda na to, że w obrone majstra nie zwątpił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
clubb

A może wszyscy się zdziwimy bo Gronek tak poukładał taktykę żeby wszystkich swoich armat nie pokazywać jeszcze na poziomie ćwierćfinału tylko część w półfinale, a część w finale i tą tajemnicą wygra ligę i dopiero wszyscy będą w szoku jaki ten trener wspaniały, wszyscy dali się nabrać bo do tej pory nie błyszczał hehehe Tego właśnie życzę kibicom Zastalu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.