Wątek dotyczący posta na blogu

NIEAKTUALNY BLOG

Tom.

TEN BLOG JEST NIEAKTUALNY!!!>>>> PRAWDOPODOBNY START: PO WIMBLU (Tylko jeśli będę w stanie go poprowadzić, w razie czego musiałby to ktoś inny poprowadzić) Oto wstępny rezultat wczorajszej dyskusji dot. przyszłego rozszerzenia typerka do 10-ciu ulubionych zawodniczek (Sezonowy typerek 10 ulubionych).: (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

Na szczęście nie usunął konta i miejmy nadzieję, że nie ma jakichś poważnych problemów zdrowotnych itp.... Seb WRACAJ!!! :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Crush

ACElino, po tym jak Elina wtopiła w Madrycie to eh zaczynam sie obawiać o jej przejście do 3r.... Niby Cornerka lub Errani....ale czy to tylko one czy 'aż' one?

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Crush

no ale Elina czy Timi w półfinale? ;P ;D do ćwierć to one sobie lekko przefruną;) Ahh ale będzie miała fajnie zobaczyć je razem:))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
krótka piłka

Nie zapeszajmy. Oblukałam drabinkę i ewentualne mecze od 2r do Qf, które koniecznie chcę zobaczyć (oby do nich doszło!). Szczególnie pięknie wygląda spotkanie Bacsinszky-Strycova lub Kasatkina (!), później to już albo kibicowanie Timi przeciw Carlosowi i Elinie, albo Barborze z wymienionymi. W każdym razie - powspieram moje ulubione aż do ćwierćfinałów. Angie w 3r. może grać z Szarą i na centralnym, więc d... z oglądania, ale może dorwę jej mecz 2 rundy.
PS możliwe pary ćwierćfinałowe na piątek:
Sharapova - Pavs
Kuzniecova - Bertens
Venus - Muguruza
Timi - Svitolina

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Crush

Aj tam, zapeszanie nie działa ;p nie jest udowodnione naukowo i w ogóle na poziomie fizyki nie ma żadnych powiązań które byłyby w stanie wpłynąć na coś :)) Jedynie zwykły strach przed zawodem że wyrażone głośno pragnienia sie nie sprawdzą ;) xd;)
no serio.... obawiam sie Strycovej. To jest początek turnieju i ona wtedy jest najgroźniejsza gdy nie ma w nogach za dużo grania. Jasne , o każdej można by powiedzieć niemniej Barbora potrafi tym do jakiegoś stopnia nadrabiać i wygrywać mecze nie będąc faworytką. Hmm w sumie to wolałabyś dla Timei ją czy Kasatke? (jako terroretycznie tą do której masz mniej obaw jeżeli jakieś w ogóle ;) Bo ja nie wiem szczerze mówiąc acz dobra Kasatnika jest niebezpieczniejsza.....tak sądze.

| Odpowiedz
blokuj
krótka piłka

Wolałabym nie zostać bez "swojej" zawodniczki w ćwierćfinale, a tak by było, gdyby Kasatkina pokonała najpierw Barborę, a później Timeę. Chciałabym meczu Baśki z Timi - mógłby być równie widowiskowy, co ten z Agnieszką na ubiegłorocznym Rolandzie (mam nagrany i czasem oglądam :)).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Crush

Poki co Barbora ma klopoty, set w plecy i Kasatka w drugim juz przelamanie (edit, odrobila juz Strycova).
Piłeczko a jak u Ciebie z Kasatką? bo piszesz o "swoich" a ją przecież masz zafanowaną ;p :)) Nie jest "twoja"? ;) przygarnięta przypadkiem? ;p No żartuje:)
ale ciekawi mnie:)

| Odpowiedz
blokuj
krótka piłka

Ale dziwne uczucie, bo Barbora grała dzisiaj wyjątkowo brzydko, nerwowo i to Daria zasługiwała na awans. Sytuacja jak z Konjuh na Wimblu. "Przygarnieta" to dobre słowo, bo dodana do zafanowanych po pokonaniu Siegemund w Charleston. Lubię ją po prostu, do jej gry w tenisa również się przekonuję, ale to jeszcze nie jest 100% - brakuje mi skrótów, kombinowania jak u Timi.
edit: Oglądałam meczyk na streamie, jakże by nie ;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

Coco, Ying-Ying Duan, Shuia Zhang, gdyby interesowały Cię nowe ulubienice;) A tak wziąłem je z listy tych które złoiły Siegemund w tym sezonie ;p ;)
Coco jest w miare dobrze znana, z nią szybko pójdzie. Te Chinki tylko troche no... może więcej czasu zająć przekonywanie sie do nich ;)
Pozytywna informacja z dziś jest taka że Timi spokojnie ogra taką Barbore :))

| Odpowiedz
blokuj
Crush

wiesz Ty co, pewnie że są łatwiejsze, wahałem, sie czy pisać o niej bo jestem za bardzo zazdrosny :))
Cici Bellis :)))
alternatywnie Jelena Jankovic ;p
ps Włosi przerwali Luśke i lecą z wyjcem ;)
Może dobrze... McHale to wygra :)))
edit, nasi widze kończą Lusie z Baroni

| Odpowiedz
blokuj
Crush

ale Lucic szczeście pomogło:) taki ślizg po taśmie na koniec.... eh
w ćwierćfinale Timei z Eliną będę ;p ;)

| Odpowiedz
blokuj
Crush

No to Kasatką już nie musisz sie martwić bo noge skrecila i bardzo zaplakana skreczowala w drugim secie. Przy jednym z dobiegniec do siatki dosc niefortunnie potknela sie i przewrocila, probowala jeszcze grac po medicalu ale niewiele to dalo. Szkoda jej... ale bedzie mecz Timi ze Strycova dzieki temu

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.