Wątek dotyczący posta na blogu

NIEAKTUALNY BLOG

Tom.

TEN BLOG JEST NIEAKTUALNY!!!>>>> PRAWDOPODOBNY START: PO WIMBLU (Tylko jeśli będę w stanie go poprowadzić, w razie czego musiałby to ktoś inny poprowadzić) Oto wstępny rezultat wczorajszej dyskusji dot. przyszłego rozszerzenia typerka do 10-ciu ulubionych zawodniczek (Sezonowy typerek 10 ulubionych).: (…)

przeczytaj cały artykuł

SrixonIsia

Proponuję by nie sumować punktów z turniejów, tylko tak jak w prawdziwym tenisie przyznawać punty za poszczególne turnieje (utworzyć tzw Tom`s Indeks na wzór rankingu race},,.będzie ciekawiej i rywalizacja będzie bardziej zacięta i nawet odpuszczenie jakiegoś turnieju lub późniejsze przystąpienie do typerka nie spowoduje utraty szans na końcowy sukces

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tom.

Ostatnio taki dowcip czytałem: Chirurg na wizycie chwali pacjentkę, że dobrze zniosła operację i gani za jej niegrzeczne zachowanie wobec pielęgniarek przed operacją, jakieś kuksańce itp..
>>> a ona odpowiada: panie ja tu tylko przyszłam sprzątnąć gabinet ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Też się nad takim czymś zastanawiam, mamy czas... Tylko jednego bym nie chciał: siedzenia godzinami i podliczania indeksów, to naprawdę czasochłonne, już samo przyjmowanie i notowanie tylu typów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Ƭαɱαɍα

Pisz prośbę do Arletty. Ona ma doświadczenie jako asystentka :).......Do tego podniosłaby prestiż typera swoją osobowoscią i ciętym językiem ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Pottermaniack

Jeśli napisała mi, cytuję "Tym komentarzem przesrałeś sobie u mnie, jak Bolek trampki. Do wyra małolacie." bez buźki, to naprawdę się obraziła? :( A ja same miłe rzeczy jej pisałem.

| Odpowiedz
blokuj
Ƭαɱαɍα

Bardzo dyplomatycznie napisała :D :D .Musiałeś coś miłego jej napisać ? :D
Na pewno się nie obraziła, bo z tego co wiem, ona to forum zawsze traktowała z przymrużeniem oka :)......Nie wpadaj w panikę :)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

A:Nie zapomnij cumelka ;)
Dobranoć Pottelku :D
Może jeszcze kiedyś Ci podokuczam :)
P: Na to liczę. Pozdrów Arlettę, Margitto. Hi, hi. ;)
P: Nieładnie jest się obrażać o czerstwe poczucie humoru. Ale Tobie nawet ze złością jest do twarzy, Arletto. ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pottermaniack

Nie pomyliłem jej z Margo, tylko nawiązałem do mylenia jej i Margo, ze względu na styl pisania, zainteresowania, podobne avatary! Świadczy o tym "hi, hi". Zresztą w kolejnej wiadomości jest już napisana Arletta.

| Odpowiedz
blokuj
Ƭαɱαɍα

Hahahah....Wszystko jasne......Brak emotikona był spowodowany zbyt wysokim poziomem alkoholizacji (oko nie zaobserwowało co zrobił palec) :D.....Możesz spać spokojnie :).....Nadal bardzo Cię lubi...

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Niech ona się lepiej czasochłonnymi i skomplikowanymi obowiązkami matczynymi zajmie, typerek zbyt by ją wytrącił z dnia pełnego harówki ;D ;D

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

Masz na myśli podliczanie po prostu punktów z turniejów? To dobry pomysł, bo ktoś będzie mógł powiedzieć "Wygrałem US Open" na przykład :D
Ale uważam, że klasyfikacja ogólna, tak jak ranking w tenisie, też by się przydała, dla jakiegoś najrówniej typującego czy coś ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Myślę, że ten typerek musi się oprzeć na filozofii rankingowej, musi to być ranking użytkowników. W tenisie też tak jest, że ktoś nowy musi najpierw wypracować punkty... ALE: Możemy się zastanowić nad SKREŚLANIEM PUNKTÓW ZA CZWARTY OD KOŃCA TURNIEJ, TZN PUNKTACJA OBEJMOWAŁABY ZAWSZE TYLKO MAXYMALNIE TRZY OSTATNIE TURNIEJE W TYPERKU (DWA POPRZEDNIE I OBECNY)
>>> ten modus byłby jednak dość skomplikowany i chyba jednak byłoby lepiej startować co 3 turnieje od nowa... Ciężkie...

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

A może trzy ostatnie rozegrane przez użytkownika turnieje? W sensie, żeby ktoś kto opuścił np. Cincinnati, nie miał zera za ten turniej ;)

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

To by powodowało uzależnienie liczenia od historii gry poszczególnych uczestników. Zbyt skomplikowane... System liczenia musi być prosty...

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

No masz rację, to może zostańmy przy tym, że suma punktów ogólna jak w rankingu + za poszczególne turnieje? To chyba byłoby najprostsze ;)

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

Nie, nie o to mi chodziło. Chodziło mi o podobny system co w tym typerze Aga Caro Angie, z tym, żeby bardziej podliczać punkty zdobyte w jakimś tam turnieju.
Np: ACELina Montreal 20, Cincinnati 25, US Open 30, Wuhan 20, Pekin 20, Singapore 20
Co łącznie daje w rankingu 135 punktów

| Odpowiedz
blokuj
ACElina

To mieszanie? :P Przecież to byłoby tylko kilka rankingów, za poszczególne turnieje + jeden ogólny ;P Niech Tom zrobi jak chce, w koncu on jest tutaj gospodarzem :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Crush

Tomie pomyślałem o czymś takim. Aby każdy typujący mógł "przypisać się" do jednej z tenisistek np czy to na cały "sezon" czy każdorazowo przed kolejnym tygodniem typowań i dostawać bonusy za to która osiągnie lepszy wynik w tygodniu. Terroretycznie mogłoby być że ACElina do Eliny, Kot do Gienie, Ty do Caro, ja do Kiki, jeszcze ktoś do Caro itp. ale w następnym tygodniu ja wybrałbym Gienie ( np czując że będzie miała większe szanse z uwagi na forme czy losowanie ), Ty też zapewne raz widziałbyś większe szanse Angie a nie Caro a Kot zamiast Gieni postawił na Kiki... no takie przykłady. Byłoby nie tylko typowanie która wygra dany mecz ale i obstawienie której lepiej pójdzie w danym tygodniu i za to jakieś bonusy:)

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Vivendi

Gdyby to była Margotka, to nie mogłaby mieć pretensji do Kotka, ale może mu "dołożyć" za polowanie na krewniaków....

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Myślisz, że ta czarna plamka na brzuszku, to jedna nie jest rana postrzałowa.... oby.... piesek wygląda na jeszcze żywego, więc jest nadzieja...

| Odpowiedz
blokuj
Vivendi

Tu już chyba bez specjalnej "apki" lub bardzo skomplikowanego arkusza kalkulacyjnego, ciężko byłoby się połapać, ale idea przednia. Lubię awangardową muzykę, w tym aleatoryzm kontrolowany, a to w końcu analogiczna idea....

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.