Wątek dotyczący posta na blogu

NIEAKTUALNY BLOG

Tom.

TEN BLOG JEST NIEAKTUALNY!!!>>>> PRAWDOPODOBNY START: PO WIMBLU (Tylko jeśli będę w stanie go poprowadzić, w razie czego musiałby to ktoś inny poprowadzić) Oto wstępny rezultat wczorajszej dyskusji dot. przyszłego rozszerzenia typerka do 10-ciu ulubionych zawodniczek (Sezonowy typerek 10 ulubionych).: (…)

przeczytaj cały artykuł

Tom.

OK: Oto moja propozycja:
1. Nieustający ranking użytkowników
2. Odpisywanie punktów PRZED każdym powtarzającym się po roku turnieju, tak jak w WTA
3. Liczenie punktów TURNIEJAMI DOKŁADNIE JAK W KLUCZU WTA.
ZA PIERWSZE MIEJSCE W TURNIEJU: GS: 2000 PKT. Premier Mandatory 1000 Pkt, Premier 5: 900 Pkt. NIŻSZYCH KATEGORII NIE GRAMY.
4. Gramy w roku 12 Turniejów: 4 GS, 4 premier mandatory oraz 4 Premier 5 (POZA RZYMEM, Rzymu nie gramy). Jeśli ktoś wygra wszystkie turnieje kasuje 4*2000+4*1000+4*900=8000+4000+3600=15600 pkt.
5. Punkty za mecze liczymy jak do tej pory dla meczów danych zawodniczek, ale sumowane dla każdego turnieju od zera. Na końcu turnieju scaling, tak by 1 miejsce miało np. 2000 punków w wypadku GS. Wszystkie inne miejsca odpowiednio skalowane.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Dla Ciebie i innych info, jakie turnieje gramy:
>>>
Grand Slam (2000 pkt): Australian Open, Roland Garros, Wimbledon, US Open
>>>>
Premier Mandatory (1000 pkt): Indian Wells, Miami, Madryt, Pekin
>>>>
Premier 5 (900 pkt): Doha, Montréal/Toronto, Cincinnati, Wuhan

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Ja też nie daję nikomu gwarancji wiecznego pobytu na SF ;) na pewno będą następcy, jak zabawa się sprawdzi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tom.

Problemem mogą być Montreal/Toronto i Cincinnati bo są w czasie absolutnie urlopowym... Możemy je skreślić ewentualnie...

| Odpowiedz
blokuj
Tom.

Dlaczego? Lubię go. Ale troszkę bardziej Feda. ATP mnie niestety aż tak nie interesuje, zawsze tak było, wolę jak kobiety grają ;)

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

Ooooooo....
Chyba Ci się spodobało prowadzenie typerków ;)
O ile mnie skleroza nie dopadła, to zastrzegałeś, że typery tylko do Wimbla:)))))))
A tu takie perspektywy!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Tom.

Zaraz, zaraz, mówiłem, że TAMTEN SEZONOWY do Wimbla i on trwa. Zrestą on się najpierw nazywał "próbny".Teraz zastanawiamy się nad edycją nr 2. :)

| Odpowiedz
blokuj
Ekla

Dobra, dobra....
Spodobało Ci się i tyle! Jestem za :)))))
Tylko proszę nie komplikuj bardzo zasad, bo zaczęłam się lekko gubić.....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.