Wątek dotyczący artykułu

Fredrik Lindgren wygrał Grand Prix Polski na PGE Narodowym! Drugie miejsce Macieja Janowskiego

Wielkie ściganie w Warszawie zakończyło się wygraną Fredrika Lindgrena. Oprócz Szweda na podium Grand Prix Polski stanęli Maciej Janowski i Jason Doyle.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Papcio

A był kolega kiedyś na śląsku??zalecam wczasy w Chorzowie lub innych Katowicach a wtedy gwara śląska da się poznac.....niestety w szkole tego nie uczą...pzdr:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
eddy

takich to dzisiaj mamy ..docentow...Papcio ! I jak tu nie reformowac systemu ..edukacji ? Pozdrawiam i gilgasy ...wiadomo ! :))D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мυreĸ

Jak Cie widzą takim Cie piszą ,widzę ze chcesz bym Rybnik zaczął traktować jak zaprzyjaźniony mi Ostrów .Kibice z Rybnika powinni Cie namierzyć i tak wpie...ć ze byś nie wlazł na forum przez miesiąc.
ps.Jak zaczne dokuczać kolegom z Rybnika to tylko dzięki maxiowi.Więc mnie o to nie obwiniajcie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
AMON

Wiadomo 920.000 zł spłaty a mimo to nas potraktowali tak samo mimo iż wy mieliście 300.000 zł długu dlatego musimy trzymać się "razem" :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
мυreĸ

Ja tam nie żałuje tego rok bez żużla dobrze nam zrobił.Teraz wzięli się ludzie co coś znaczą w tym sporcie i to widać nawet po frekwencji na meczach:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kreutz

Obiecuję , że jeśli Max pojawi się 21.V na stadionie w Rybniku sam osobiście wyprowadzę go za ucho ze stadionu :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kreutz

To to powtórzę pewnie jeszcze dzisiaj , " stara " poszła spać a mnie skończył się Staropramen , w lodówce mam jeszcze jeszcze jednego Lecha , około 300gr czystej i flaszkę jakiegoś wina które dostałem przy zakupie auta . Obawiam się , że rano może być pusto :(

| Odpowiedz
blokuj
eddy

mysle ze po takiej dawce bedzie lepiej :utrzymania pionu i nie zaliczenia pieknej nocki z nosem zanurzonym w talerzu z ..bigosem !:))D.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.