Wątek dotyczący posta na blogu

NIEAKTUALNY BLOG

Tom.

TEN BLOG JEST NIEAKTUALNY!!!>>>> PRAWDOPODOBNY START: PO WIMBLU (Tylko jeśli będę w stanie go poprowadzić, w razie czego musiałby to ktoś inny poprowadzić) Oto wstępny rezultat wczorajszej dyskusji dot. przyszłego rozszerzenia typerka do 10-ciu ulubionych zawodniczek (Sezonowy typerek 10 ulubionych).: (…)

przeczytaj cały artykuł

krótka piłka

Simo może wejść za Timeę, bo ja i tak nie typuję, a na forum średnio z poparciem ;) Zresztą może poczekajcie z wybraniem "10" na kolejne wyniki (RG, Wimbledon).
edit: ale Cibulkova to jakieś nieporozumienie. Chyba tylko Seb by sie cieszył. Tym bardziej Simona - on ją lubi ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Piłeczko, jeśli mogę prosić, to poczekaj jeszcze z tymi ostatecznymi deklaracjami, serdecznie zapraszam do dalszego udziału, Timea ma pewne miejsce, ja teź ją bardzo lubię, w razie czego wymienimy Johanę. Simona jest na wznoszącej, powinna być chyba z tego powodu uwzględniona. Mamy jeszcze masę czasu :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ellemarie

Też pomyślałam o Sebie, że 2 jego dziewczyny w rezerwie ;) Lubiłam oglądać Timeę od pamiętnego meczu z Marią w Wuhan, mecze z Agnieszką były świetne i polfinal Rolanda z Sereną, ale teraz przyznaję widziałam chyba tylko 1-2 spotkania w tym sezonie, bo Timea nie za często daje o sobie znać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.