Wątek dotyczący artykułu

Wyrównany skład kluczem do sukcesu. Zdunek Wybrzeże pokonało w Bydgoszczy Polonię

Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk w niedzielnym meczu Nice 1.LŻ wygrała w Bydgoszczy z miejscową Polonią 49:41. Najskuteczniejszym żużlowcem gdańskiego zespołu był autor 11 punktów z dwoma bonusami Kacper Gomólski.

przeczytaj cały artykuł


Dr Paj-Chi-Wo

Chociażby przez wzgląd na Oskara Polonia musi utrzymać się w I lidze. Ten chłopak stracił już wystarczająco dużo czasu jako junior. On musi piąć się krok po korku do góry, a nie jeździć w II lidze. Moim zdaniem przesadzono z oszczędnościami - wydobycie się z II ligi będzie więcej kosztowało niż realna walka o utrzymanie w I lidze (w tym składzie nie można powiedzieć o realnej walce). Nie można tutaj mówić o niespodziance - wszyscy zawodnicy jadą na miarę swoich możliwości. Trudno też jednoznacznie, negatywnie oceniać zawodników - nie wiem jak wygląda ich zaplecze sprzętowe, jak wyglądają ich teamy itd. Patrząc na ogólne wrażenie jakie robi Polonia to można spodziewać się, że pewnie różowo nie jest. Usunięcie podprowadzających oraz hasła na polewaczce sponsorów nie sprowadzą, a i kibiców od tego nie przybędzie. Naprawdę trzymam za Władysława kciuki, ale ktoś musi mu pomóc i to szybko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.