Wątek dotyczący artykułu

Wyrównany skład kluczem do sukcesu. Zdunek Wybrzeże pokonało w Bydgoszczy Polonię

Drużyna Zdunek Wybrzeża Gdańsk w niedzielnym meczu Nice 1.LŻ wygrała w Bydgoszczy z miejscową Polonią 49:41. Najskuteczniejszym żużlowcem gdańskiego zespołu był autor 11 punktów z dwoma bonusami Kacper Gomólski.

przeczytaj cały artykuł


Usu

Chodzę na Polonię od pamiętnych derbów w 1994, ale takiej popeliny jak dzisiaj to nie widziałem. Na trybunach piknik, zero atmosfery, juniorzy jakby co dopiero zdali licencję, stadion zarasta zielskiem i brudem. To jest już koniec Polonii jak takiej, a w większości za ten bajzel odpowiada sołtys Bruski, który w mieście zniszczył praktycznie każdy sport (poza Artego), bo w męskich dyscyplinach nie mamy ani jednej porządnej drużyny walczącej o czołowe lokaty. Żeby mieć kontakt ze sportem na wysokim poziomie trzeba jeździć do Torunia albo Grudziądza. Takla jest brutalna prawda dla bydgoskich kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
użytkownik usunoł konto

"stadion zarasta zielskiem i brudem" i to też wina Bruskiego? Bo gadasz jak Władek, brakuje tylko stwierdzenia że widocznie miastu nie zależy na żużlu dlatego nie robi nic by przyciągnąć kibiców. To jest jego klub, on jest administratorem obiektu i za ten syf odpowiada. Chociaż wrzucili niedawno na FB filmik z czyszczenia siedzisk na sektorze A, więc może nie jest tak źle jak piszesz?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.