Wątek dotyczący posta na blogu

TYPER MADRID OPEN 2017

Pao

Zapraszam serdecznie wszystkich na TYPER MADRID OPEN 2017 :) ¡Hola, buenos días! :) Witam wszystkich sympatyków tenisa i nie tylko, lubiących bawić się w obstawianie wyników meczów tenisowych na moim TYPERZE MADRID OPEN! :) Sezon na mączce powoli się rozkręca. Rozgrywany w nowoczesnym kompleksie tenisowym (…)

przeczytaj cały artykuł

Pao

Koniec dziewiątego (ostatniego) dnia rywalizacji w TYPERZE MADRID OPEN! :)
Dziś jak można się było spodziewać, większość typerów postawiło na Rafę Nadala w dwóch setach, i mamy aż ośmiu zwycięzców, są to: ACElina, Ekla, krótka piłka, Lovuś, Potter, Sharapov, Włókniarz, Pao :)
Oczywiście dopisujemy im wszystkim po gwiazdce ;)
W całym typerze zwycięża ACElina z wynikiem 117 punktów! Wielkie, wielkie brawa dla niej!
Klasyfikację ATP, wygrywa Potter z wynikiem 61 pkt! Brawo!
Podium klasyfikacji generalnej nie uległa zmianie po ostatnim dniu, tak więc pierwsza ACElina, drugi Potter, trzeci LW. :) Wielkie gratulacje dla całej trójki oraz dla wszystkich uczestników typera :)
Dziękuję wszystkim pięknie za poświęcony czas i dobrą zabawę, to była wielka przyjemność z mojej strony móc poprowadzić ten typer :)

Wyniki - Dzień 9

Turniej Panów - finał - Dzień 9
14.05.2017

Thiem - Nadal 0-2

1. ACElina, Ekla, krótka piłka, Lovuś, Potter, Sharapov, Włókniarz, Pao - 3pkt
11. DirFanni, LW, SrixonIsia - 0 pkt
17. Baseliner, Crush, Jankes, MH2004, Szakaluch, Szybki29 - nie oddali typów...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ

Oj wiadomo, że 2-0 bym postawił;)
Nie chciałem dwa dni temu już wyniku finału pisać, żebyście nie uznali tego za zbytnią pewność siebie i brak szacunku dla rywala:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Vivendi

Gratulacje dla zwycięzców i uczestników typerka. Szczegolnie dla pierwszej trójki! Wielkie brawa Lady (ACElino)! Gratulacje Panowie - Potterze i LW.
Nie mniejsze gratulacje i podziekowania dla gospodarza! Pao, odwazyłeś się podjąć wielkiej pracy bez typerowego doświadczenia i poszło Ci znakomicie! !Felicidades!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
krótka piłka

Dziękuję Pao za poprowadzenie typera, za codzienne podliczanie pkt. i gościnę na typerowym statusie. Gratulacje dla zwyciężczyni! :)
btw. Mam więcej za ATP niż WTA, które bardziej śledzę! ;) czyli im więcej wydaje się, że wiem, tym bardziej mi się tylko wydaje ;D
Pozdrawiam typujących i tenisowych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.