Wątek dotyczący artykułu

PGNiG Puchar Polski w nowej odsłonie

Nadchodzą zmiany. W tym sezonie rywalizacja o Puchar Polski nabierze rumieńców. Finałowym spotkaniom będzie towarzyszyć dynamiczny charakter oprawy graficznej i emocjonująca formuła rozgrywek.

przeczytaj cały artykuł

cezarWP

Skoro jesteśmy już przy "wymiernych korzyściach" dla klubów, to ciekaw jestem czy tym razem wystarczy ich chociaż na dwie paczki wacików, zamiast zwyczajowej jednej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
wiele-bny

Liczysz na podwyżki gratyfikacji? będzie zwyczajowe 2,5tys na twarz i do widzenia, ale za to zobaczymy:
'' .... logotyp Puchar Polski ZPRP, wraz z całościowym systemem identyfikacji wizualnej oraz trofeum turnieju.''

Jeszcze zapomniałem o odręcznie napisanym dyplomie, w tym sezonie ma być już w rozgrywkach mężczyzn.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
cezarWP

Fakt, trudno liczyć na zwiększenie nagród (chociaż do jakiegoś trochę przyzwoitszego poziomu niż aktualny śmieszno - straszny), gdy tymczasem trzeba opracować "całościowy system identyfikacji wizualnej". Brzmi poważnie więc to musi kosztować :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
wiele-bny

Sam widzisz że to nie są tanie rzeczy :)
Teraz po powstaniu SL i przejęciu transmisji przez Canal+ widać wyraźnie różnicę pomiędzy profesjonalizmem a profesjonalizacją, mam nadzieję że to drugie kiedyś dobiegnie końca i w związku też będzie profesjonalnie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.