Wątek dotyczący artykułu

Tałant Dujszebajew: Wolę szukać pozytywów. W przeciwieństwie do większości Polaków

- Niemądrzy ludzie mówią czasem głupoty. I to tacy, którzy nic w życiu nie osiągnęli - mówi były selekcjoner reprezentacji Polski Tałant Dujszebajew. Na Kirgiza w ostatnich dniach spadła fala krytyki.

przeczytaj cały artykuł


jaco65

Dobrze, że postanowił skupić się tylko na klubie. Nie poszło mu z reprezentacją Węgier i to samo było u nas. Z jedną i drugą kadrą miał bardzo słabe wyniki i trudno z tym polemizować. Może powodem było dzielenie obowiązków, a może po prostu lepiej radzi sobie w klubach niż w reprezentacji. Prowadzenie reprezentacji znacznie różni się od trenowania zespołu klubowego. W klubie trenuje się kilka razy dziennie, a w kadrze kilka razy w roku. W ciągu jednego krótkiego zgrupowania nie da się zbyt wiele poprawić. W klubie jest czas na szlifowanie formy. Jeśli chodzi o wypowiedzi Marka Panasa to lepiej tego w ogóle nie komentować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mks89

4 miejsce na igrzyskach to słaby wynik? Dla większości trenerów pozostaje to tylko w sferze marzeń. W moim głębokim przekonaniu ze zdrowym Jureckim zagralibyśmy w finale, ale niestety był kontuzjowany.
Trzeba przyznać Talantowi, że jest człowiekiem honoru. Otwarcie mówił po igrzyskach, że jego celem jest awans na kolejne wielkie imprezy, a priorytetem były igrzyska w Tokio. Nie udało się awansować na ME i dla niego to duża porażka. Popatrzmy chociażby na Antigę. Facet zdobył mistrzostwo świata z reprezentacją, a po odejściu kluczowych graczy przegrywał wszystkie imprezy, a na igrzyskach nasz zespół poniósł klęskę w ćwierćfinale z USA.
Powinien od razu po tym meczu podać się do dymisji, a on czuł się rozczarowany, że nie mógł dalej pracować z kadrą.
Ale zgadzam się, że dla Talantowi wyjdzie na dobre praca tylko z klubem.
Dzieki temu Iskra wróci na szczyt prędzej niż później.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.