Wątek dotyczący artykułu

Polonia ma nowego zawodnika!

Polonia Bydgoszcz po ostatnich porażkach zdecydowała się na poszerzenie kadry zespołu. Do drużyny znad Brdy dołączy 28-letni zawodnik z Eskilstuny - Linus Ekloef.

przeczytaj cały artykuł


użytkownik usunoł konto

"Jak przekazuje jeden z kierowników drużyny Polonii, Adam Lyczmański"
To już trzeci kierownik w tym sezonie, ciekawe ilu ich tam w klubie jeszcze jest? Najpierw był Marcin Stawluk (ostatnio gdzieś zniknął), później po jednym z meczów jako kierownik przedstawiony był Andrzej Matkowski, a teraz sędzia, czy też nie spełniony sędzia piłkarski bo nie wiem czy biega jeszcze po boiskach. Kierownik Orwat? Kierownik Curylo? Kierownik Adamczak? Może też kierownik Jędrzejewski, żeby chłopaki mogli zająć się czymś pożytecznym w przerwie od jazdy gdy nie zmieszczą się w składzie. Kierowników w tym klubie jest chyba więcej niż podprowadzajacych na które brakuje kilkuset złotych. A może ci kierownicy przebiorą się w kolorowe ciuszki, chwycą za pompony i staną pod taśmą? :) Zrobili by coś pożytecznego dla klubu, bo nie wierze że w klubie jest tyle roboty papierowej przy okazji meczów że aż 3 ich potrzeba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
witaker

Widzę, że nie wiele kumasz i mało czytasz. Dlaczego Stawluk "zniknął", jak to napisałeś to powinieneś wiedzieć. A o reszcie poczytaj tu i tam, a potem wypisuj bzdury.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.