Wątek dotyczący artykułu

Roberta Vinci: Dziką kartę powinna otrzymać Francesca Schiavone, a nie Maria Szarapowa

Na konferencji prasowej przed meczem z Jekateriną Makarową, Roberta Vinci wypowiedziała się na temat nieprzyznania Francesce Schiavone dzikiej karty przez organizatorów turnieju w Rzymie.

przeczytaj cały artykuł

Sharapov

Czasami miałem już myśli hmm może odpuścić juz Iwankowi ale teraz już jestem przekonany ze nie. Wstydzę sie ze mogłem tak pomyśleć. Żadna taryfa ulgowa. Zawiasy a chociaż nie pisanie o Marysce byłoby adekwatne a tu nic takiego nie miało miejsca.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Baseliner

Mi by na miejscu jego szefów było wstyd. Cała reszta radzi sobie przyzwoicie lub lepiej na stanowisku dziennikarza, a najbardziej rozpoznawalnym u nich jest Iwanek, który o tenisie nie ma zielonego pojęcia i posługuje się jakimiś utopijnymi frazesami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
margota

Hmmmm ...... bardzo emocjonalne i wulgarne wypowiedzi :(
Natomiast przeprosiny podobały mi się :))
I o to chodzi w dalszym ciągu ?
Z tego co zauważyłam nie było to na Sportowych, prawda ?!
Miłego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
grolo

Naprawdę szkoda czasu na te ich awanturki i knucie. Chcą tylko psuć i mieszać, nie mają nic ciekawego do powiedzenia o tenisie, a głównie chcą tutaj eksponować siebie. Śmieszne, że ostry język (użyty na prywatnym koncie) redaktorowi zarzucają ci, którzy stale obrzucają hejtem i błotem zawodniczki oraz swoich rozmówców, PUBLICZNIE.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
margota

Dlatego wszyscy staramy się pisać bez hejtów i obrzucania się błotem !
Natomiast ciekawi mnie to, czy Masza startując w eliminacjach dotarła by do tych samych poziomów co obecnie przy dzikich kartach ???
Oczywiście nie mówię o tenisie a o kondycji !
Długą nieobecność w tourze jest trudno nadrobić, a jej się to udało. Można powiedzieć, że zagrała parę towarzyskich meczy, ale 3/4 runda to nie towarzyskie meczyki.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Fanka Rogera

Witaj kochana Margotko !
Dużo się działo pod Twoją nieobecność ale może śledziłaś nasze forum ? Pewnie wiesz że sprawa dzikich kart podzieliła zarówno tenisistów, użytkowników a nawet redakcję SF. To się już stało i nie ma co kruszyć kopii o to , choć mi się to nie podoba. Gorsze jest natomiast że zwolennicy Maszy - nie tylko Sharapov - obrzucają wyzwiskami każdego kto ośmieli się skrytykować ich " królową "a nie daj Boże z nią wygrać. W związku z tym Bouchard to " pyskaty kloszard ", Maldenović to " kiki sriki " a Aga to " czeladnisia ". Więc niestety nie wszyscy starają się pisać bez hejtów. Dobrze że wróciłaś , bo zwiększy się liczba osób nie hejtujących. Swoją drogą ciekawe jaka będzie decyzja w sprawie Maszy organizatorów RG ? To już chyba jutro ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|5)
blokuj
margota

Hejka Fanusiu :))
Trochę poczytałam przez ostatnie 5 dni i nie ukrywam, że nie wszystko mi się podobało :(
Jeśli chodzi o kibicowanie Maszce to nie rozumiem tych podziałów. Reprezentuje fajny tenis tyle tylko, że podczas jej meczów fonia jest niewskazana ;)
Jeśli chodzi o dzikie karty na RG to z tego co czytałam, nie dostanie ... chyba. Zresztą z meczu na mecz robi coraz większe postępy i jakby zagrała w eliminacja to dostałaby się do turnieju głównego.
Piszesz o podziałach hmmmm .... nie lubię podziałów, a jak widzę wiele osób ma różne zdanie na temat dzikich kart.
Szkoda, że Franczeska nie dostała dzikiej karty do Rzymu :(
Milusiego i tenisowego :))
Szaki mi podpowiedział, że o 19,30 Delpuś gra z Grigusiem :))

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Ja akurat nie byłam i nie jestem kibicem Szarapowej , bo zawsze uważałam ją za zarozumiałą. Ale nie odbieram jej prawa do gry , bo na pewno jest dobrą zawodniczką. Dwie sprawy budzą mój sprzeciw - nadmierne przywileje dla niej ( co jak wiesz nie podoba się wielu czołowym tenisistom ) i jej agresywni zwolennicy . Bo zgodzisz się ze mną na pewno że można kibicować swojemu ulubieńcowi bez obrzucania błotem jego przeciwników i jego kibiców ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
margota

"Bo zgodzisz się ze mną na pewno że można kibicować swojemu ulubieńcowi bez obrzucania błotem jego przeciwników i jego kibiców ?"

Oczywiście, ze tak !!
Nie kibicuję Maszce, ale trzeba przyznać, że jej tenis jest fajny wizualnie, no i przynosi efekty. Ogólnie Fanusiu każdy z nas ma swoich ulubieńców i każdy z nas kibicuje wybranym przez siebie tenisistom. Jak kto chce :))
Tak jak Tobie, tak i mnie nie podobają mi się wyzwiska, ale to już świadczy o kulturze adwersarzy.
Już jest Rzym a za niedługo powrót Maszki przestanie być nowością :))

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Nie kategoryzuj wszystkich, zresztą tym komentarzem jeszcze bardziej prowokujesz, do kontynuacji drążenia tematu, bo tylko, teamsharapov jest najgorszy, a wszyscy inni święci. To nie my stworzyliśmy ten cały zamęt.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Fanka Rogera

Ale tak jest . Sharapov obraża każdego , kto śmie skrytykować Maszę - w paskudny sposób . A inni zwolennicy go popierają. Wszelkie moje próby apelowania o nieobrażanie zostały wyśmiane , bo rzekomo brak mi luzu . Ja nie lubię Maszy ale nigdy jej nie obrażałam w taki pogardliwy sposób jak Sharapov robi wobec Radwańskiej ( dopiero wczoraj pozwoliłam sobie na ironiczny wpis w odpowiedzi na głupie przezywanie Mladenović ale nie mam zamiaru tego kontynuować.) Nie bardzo rozumiem zarzut że kontynuuję drążenie tematu - komentujemy wypowiedź Vinci czyż nie ? Przede wszystkim wyjaśniłam Margotce co mi się nie podoba na forum. Nazywanie Radwańskiej " czeladnisią " " ofermą " jest ok ? Czemu nie mam o tym pisać jak mnie to wkurza?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
margota

Powiem szczerze Fanusiu, że jak tak dalece działają na Ciebie wpisy tegoż użytkownika to zablokuj go ! Nie będziesz widziała jego komentarzy albo po prostu ich nie czytaj. On to robi specjalnie żeby sprowokować kłótnie, ale nie musimy się kłócić. Wolny wybór !
Trzymaj się Fanusiu i milusiego :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Lovuś

Po pierwsze, to jeśli czyjeś komentarze Ci nie odpowiadają, to możesz kogoś zablokować, i jego komentarze nie będą Ci się wyświetlać. Po drugie, to nie my minusowaliśmy każdy wasz komentarz w dyskusji. To wy (nie mówię konkretnie, że Ty) zaczęliście obrzucac błotem Sharapova, który ten post wrzucił słusznie, a i tak dostał tonę minusów tylko za to, że jest Sharapovem.
A zresztą, to już śmieszne według mnie, mówisz, że komentujesz wypowiedź Vinci, no i powiedz mi gdzie w komentarzu do Margotki mówisz o Vinci, cały komentarz jest tylko przedstawieniem nas jako tych przez których cała ta akcja wynikła, przykro mi ale to nie my, zaczęliśmy was prowokować, a później w żartobliwy sposób wysmiewac, a teraz piszesz, że to Ty byłaś wyśmiana.
No błagam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|5)
blokuj
margota

Ja to widzę tak (jeśli mogę):
Fanusia nie lubi Maszki,
Lovuś lubi Maszkę,
margota lubi tenis Maszki !
Łączy nas TENIS i to jest najważniejsze, nawet jeśli mamy odmienne zdania :))
Boziu, jak ja się za Wami stęskniłam :))
Milusiego i tenisowego :))

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Dobrze Margotko , wiem że jesteś pokojowo nastawiona do wszystkich . Mnie chodzi tylko o nieobrażanie innych zawodniczek a szczególnie Radwańskiej - bo to najlepsza polska tenisistka w historii, nawet jak nie jest w formie . Słyszę że Roger nie zagra w Paryżu - trudno ale spodziewałam się tego . ja też jestem za Delpo który właśnie wyrównał - fajnie . Grigora zresztą też lubię,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
margota

Cieszę się :))
Bardzo żałuję, że Roger nie zagra na RG :(
Lubie go oglądać, ale zdrowie ważniejsze. Mam też nadzieję, że Aga do RG sie odbuduje :))
Milusiego Fanusiu, milusiego :))

| Odpowiedz
blokuj
Fanka Rogera

Nie bardzo wiem o czym piszesz , jakie minusowanie i jaki komentarz Sharapova ? Blokowanie komentarzy nie wiele daje bo widzisz je pod odpowiedziami innych użytkowników. W komentarzu do Margotki pisze o dzikich kartach dla Maszy a o tym mówiła Vinci prawda ? Przy okazji wyjaśniam Margotce mój stosunek do tej sprawy i do formy dyskusji na forum . Nie wiem co to znaczy że jakaś akcja przez was wynikła. Od miesięcy czołowi zawodnicy w tym najlepsza w historii polska tenisistka wypowiadają się krytycznie o tych dzikich kartach i każdy z nich zostaje przez Sharapova obrzucany błotem , przy aprobacie wielu innych ,Nie wiem kto kogo żartobliwie wyśmiewał. Czy masz masz na myśli np " czeladnisie " albo pisanie do mnie że mnie wywiozą na taczkach z tego forum ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Lovuś

Dalsza rozmowa nie ma sensu. Przykro mi.
Pierwszy komentarz do Margotki po jej powrocie, i od razu piszesz jej stosunek do sprawy, nie wiedząc nawet czy Małgosia nawet wie o co chodzi. W porządku.
Akcja - jak to ujęłaś podzielenie forum.
Bez odbioru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Fanka Rogera

Bez odbioru ale jednak Ci napiszę . Linia podziału na forum przebiega tam gdzie jedni uważają że mogą obrażać swoich oponentów oraz zawodników których nie lubią a inni starają się z tym walczyć . To jest problem od którego uciekasz . Nie chcesz ze mną rozmawiać to ok, Dobranoc

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tom.

To Ty tak poważnie? "my"? "team sharapov".? Do tej pory myślałem, że się zgrywacie, że to taka chwilowa zabawa... Ty naprawdę się widzisz jako członek "team sharapov" ? ;D ten team nadal istnieje? ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Lovuś

Mówię ogólnikowo, nazwałem to tak, żeby wiadomo było o kim mówię. Byc może dobrze myślisz, ale pewności nigdy nie masz. ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Tom.

Nie wiem czy jest rozsądne tworzenie jakichś "bloków" "teamów" i "odpowiedzialności grupowej". Przecież te pogardliwe wypowiedzi nie wychodzą z Twoich ust, ale innego użytkownika, to niech sam się do nich ustosunkowuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Pao

Zostaw nam Lovusia bo on akurat jest w naszym teamie rzecznikiem od love love, peace peace, język nienawiści mu obcy, a tu widzę niektórzy wkładają wszystkich do jednego wora :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|4)
blokuj
Lovuś

Trochę szkoda może, że Szwecja nie wygrała, tak to może by znowu był duet Petra&Mans, i Robin w green roomie ? ;)

| Odpowiedz
blokuj
Pao

Mans się z tym nie urodził, też musiał przecież przejść specjalne szkolenie ;)
podobnie jak ci trzej

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Lovuś

No cóż, ja mam slabosc do Mansa, jest najlepszy ! :) Charyzmatyczny, sympatyczny i wgl., a Robin momentami taki arogancki wręcz trochę. :/

| Odpowiedz
blokuj
Pao

No wiesz Skandynawowie czasem sprawiają takie wrażenie, ale przeważnie to raczej ludzie z dużym dystansem i bardzo pogodni, no Mansa nie da się nie lubić ;)
Dobranoc jeśli idziesz spać ;p

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Coś Ty, jeszcze chwilę, muszę pszyrkę powtórzyc. xd hihi
No nie wiem, zobaczymy jak Portugalczycy się spiszą z organizacją, bo w tym roku, w porównaniu z zeszłym to słabo Ukraina wypadła, tak mi się wydaję.

| Odpowiedz
blokuj
Lovuś

Tom sorry, ale nie sądzę, żebyś był odpowiednią osobą do pouczania.
Nie muszę Ci chyba przypominac co pisałeś, podczas zajścia, jak pisałem wcześniej, nawet drwiące komentarze, w tym raz ze mnie, jak sobie zaśmieszkowałem z Sharapova i followa od niego chciałem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
Tom.

Nawet wczorajsi grzesznicy mogą dzisiaj napisać coś godnego rozważenia ;)
Btw. Jeśli to była jedna czy dwie żartobliwe uwagi, to z takimi grzeszkami mogę żyć ;)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.