Wątek dotyczący artykułu

Marko Mamić: Przychodzę do Vive po tytuły

Marko Mamić latem zostanie zawodnikiem Vive Tauronu Kielce. - Chcę tu spełniać swoje marzenia - mówi rozgrywający reprezentacji Chorwacji. I zapowiada: przychodzę do Kielc po tytuły!

przeczytaj cały artykuł

Yves

Śmiech przeważnie towarzyszy spotkaniu z czymś zaskakującym, czym nie ukrywajmy, byłby jakikolwiek tytuł Płocka po tylu latach osłabiania składu.
Cadenas to jednak zdobył jakiś tytuł, że ogłaszasz kompromitację?

Przyrównywanie Samdahla do Mamicia jest ogromnie na wyrost, w wieku 23 lat MM ma już więcej meczów w kadrze niż wspomniany Norweg i jest w zupełnie innym punkcie kariery, ma dużo większy potencjał, nagrody MVP na juniorskich imprezach, bardzo dobry turniej we Francji itp.

Tak samo śmiać możemy się z próby postawienia Kielc i Płocka w jednym szeregu pod względem szans na tytuły. Wiadomo, ze w sporcie nic nie jest dane na tacy, ale chyba tylko jeden Maxi "wierzy" w tegoroczne triumfy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

Cieszę się tylko z transferu inteligentnego i ambitnego zawodnika forumowy kolego.

Ogłaszasz kompromitację, bo się zaśmiał (nie zdziwił), że nowi zawodnicy Płocka nie mówią w podobnym tonie jak Mamić w temacie trofeów.
No nie mówią i bardzo dobrze, bo żeby do trofeów, to musiałoby się dużo zmienić w tym klubie, co sam wielokrotnie przyznawałeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maribor

Boguś całkiem zapomniałeś o dzisiejszej dacie i ważnej rocznicy, wytarcie Orlenem parkietu na Krakowskiej, mistrzostwo 2003 i 15 bramek Karola, wstydź się :)
Jedynym usprawiedliwieniem jest fakt że tych dat/rocznic jest całkiem sporo i ciężko je wszystkie zapamiętać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Złoty Bogdan

Przeceniasz mnie, jakbym chciał pamiętać te wszystkie razy, kiedy polerowaliśmy parkiet, to musiałbym mieć łeb jak sklep. Trzeba będzie chyba zacząć zapisywać, bo inaczej nie idzie tego zapamiętać :)
Ile aktualnie licznik pokazuje? 35:3? Dobrze kojarzę? :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maribor

Przestałem liczyć, ale jak ktoś ciekaw to polecam stronę handballnews, mają tam zakładkę statystyki meczów i jak do dziś to zarchiwizowali chyba od sezonu 1999/2000 więc jeszcze trochę roczników pozostało, ale to tytaniczna praca więc jeszcze trochę trzeba poczekać na całość ale to co jest to kopalnia wiedzy, a jeszcze wyszukiwarka ze statami klubów w poszczególnych sezonach, generalnie jak ktoś lubi cyferki to polecam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kret

A ty zapomniałeś o dwóch półfinałach gdzie Wisła po karach krzyża z jednym zawodnikiem mniej wytarła parkiet twoja iskierką? Historia jest długa a Kielce nie zawsze były na topie, ba nie łapaliście się nawet na pudło. Wisła też zdobywała mistrzostwa rok w rok.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
mgr inż. Uthar

Kiedy to było? Umiecie w Płocku żyć czymś innym niż przeszłością? Np teraźniejszością lub przyszłością? 13-7 a po tym 14-7 zapewne będzie w najważniejszej statystyce. WG was to ślask jest najlepszym klubem? Skoro w przeszłości miał najwięcej złotych?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
kret

I jak tak dalej pójdzie nic się nie zmieni. Po prostu brak po naszej stronie argumentów sportowych. Każde zwycięstwo nad Iskrą teraz należy traktować jako niespodziankę. Może dlatego ludzie wolą wspominać miłe czasy. Łatwiej przeżyć niepowodzenia.

| Odpowiedz
blokuj
mgr inż. Uthar

Wiesz tylko ciągły atak zadufanych w sobie... ;) No offence. Generalnie osobiście uważam, że Liga Polska dużo traci na tej dysproporcji. Aczkolwiek system jest jakby stworzony teraz bardziej pod wisłe :). Bo można niespodziankę w dwumeczu ;).

| Odpowiedz
blokuj
Maribor

Czy ja zabraniam komuś cieszyć się z ''dwóch półfinałach gdzie Wisła po karach krzyża z jednym zawodnikiem mniej wytarła parkiet twoja iskierką?'' nie, tylko że dziś data tych półfinałów chyba nie przypada, a dla mnie tamten finał był bardzo wyjątkowy. Pierwszy dublet, 15 bramek Karola, ostatnie mistrzostwo Tkaczyka, czerwona kartka dla Grabara po faulu na najbardziej niebieskim ''sortowniku'' T. Paluchu i to że nikt na to nie stawiał, więc świętuj sobie swoje półfinały z ''krzyżem'' czy 27 lat na pudle, a mnie pozwól świętować swoje mistrzostwa.

| Odpowiedz
blokuj
kret

Masz do tego prawo. Jasna rzecz. Ja z kolei nigdy nie zapomnę tych półfinałów. A tak w ogóle byłem na tym meczu na Krakowskiej. Przeżyliśmy duże rozczarowanie. Przegrać mistrzostwo z takim składem. eh.

| Odpowiedz
blokuj
Maribor

Sorry że tak późno ale dopiero teraz zobaczyłem odpowiedź :(
Pewnie ze takie mecze zostają w pamięci, dla Was przykre dla nas miłe, nikt nie liczył na taki finał ale pokłosie dobrej gry, dnia konia Karola i świetnej bramki Iskry spowodowały taki a nie inny efekt. Powodzenia w SL nie życzę z oczywistych względów, ale ugrania czegoś ponad grupę w LM już tak.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.