Wątek dotyczący artykułu

Piłkarscy chuligani na żużlu? Zaatakowali kibiców Stali na Olimpijskim we Wrocławiu

Kibic Stali skarży się, że w trakcie ostatniego meczu gorzowian z Betard Spartą został wraz z synem zaatakowany przez miejscowych pseudokibiców. Prawdopodobnie byli to "sympatycy" piłkarskiego Śląska Wrocław. Sprawę bada policja.

przeczytaj cały artykuł

breti

Myślałem, że w kibicowaniu na imprezach żużlowych idziemy półkę wyżej " od kopanej"Trochę mnie to dziwi, że wydarzył się ten incydent na stadionie Sparty Wrocław. ponieważ zawsze jesteśmy z małżonka kilka godzin przed meczem i chodzimy w szalikach klubowych Stali Gorzów,czasami się załapiemy na jakiś ...browar, czy konkus o żużlu jak to było 2 lata temu w Wrocławiu. Jeżdżąc już trochę tych lat mamy przyjaciół w prawie wszystkich ośrodkach sportu żużlowego i siadamy z nimi w szalikach Stali Gorzów Mnie się wydaje ,że jesteśmy w bezpiecznej strefie niż w "klatceUważam, że kibice Sparty to fajni ludzie, chociaż niekiedy znajdą się jacyś "popaprańcy//kibole "piłki nożnej po co ta " hołota jest na meczach żużlowych....Falubaz ---Zagłębie Lubin....Gorzów....Kotwica Kolobrzeg...Wrocław....miejscowi z Ślaska dawniej kibole z Zabrza narozrabiali na meczu ...ROW Rybnik ...Falubaz Zielona Góra Jedynie na "Derby" lubuskie w Zielonej Górze barwy klubowe zostawiamy w aucie/przeważnie siedząc na trybunie "K" jednak trochę dalej od 'młyna ..tutaj buzię dajemy na kłódkę i żadnych emocji. Jestem fanem Stali Gorzów od 1970 roku i byliśmy na wszystkich stadionach żużlowych w Polsce z małżonką oprócz wizyty w Krośnie.W latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku siedziało się z kibicami gospodarzy i nie było żadnych : klatek, sektorów " gości".Robiło się jakieś zakłady... kto wygra jaki zawodnik będzie najlepszy itd.Obecnie nie zawsze jest pięknie i przez 30 lat mieliśmy jeden incydent w Lesznie kiedy tzw ..ochroniarz..nie wpuścił nas na koronę i używając 'niecenzuralne wyrazy powiedział gdzie nasze miejsce.. np bydło do "klatki'' tam wasze miejsce.Teraz zwątpiłem i chyba nie doczekam się kiedy kibice np: Włókniarza Częstochowa usiądą razem w barwach klubowych np z kibicami Falubazu Zielona Góra.Zadaję pytanie do kibiców ...żużla... czy to jest możliwe ... czy to jest utopia?Pozdrawiam!!!!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Don Pedro

Jedyne miejsce gdzie będąc w przyjezdnych barwach klubowych straszono mnie i obrażano to Leszno. Jakoś 5 lat temu. I to chyba niestety się tam nie zmieniło.

PS. A ja wtedy znalazłem telefon kibica Unii i mu jeszcze potem odesłałem...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalowy paprykarz

To nie utopia. 99% osób na żużlu to normalni ludzie kochający ten sport i szanujący zawodników i swoich i przeciwników, a także sympatyków innych klubów. Aby pozbyć się tego parszywego 1 % nie możemy tolerować chamskich i agresywnych zachowań i trzeba bezwzględnie egzekwować prawo. Powinno wystarczyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.