Wątek dotyczący artykułu

AZS Łączpol AWFiS - Olimpia-Beskid. Wygrana gospodyń na otarcie łez

W ostatnim meczu istnienia tego zespołu, AZS Łączpol AWFiS Gdańsk pewnie pokonał rozbitą Olimpię-Beskid Nowy Sącz 32:24. Już w 13. minucie gospodynie miały siedmiobramkową zaliczkę.

przeczytaj cały artykuł

Grieg

Osiem to jeszcze nic - kiedyś byłem na meczu, gdy jedna z drużyn wystawiła siedem zawodniczek, w tym tylko jedną bramkarkę, która w dodatku dostała 2 minuty w czasie meczu, więc musiała ją wtedy zastąpić koleżanka z pola. Jednak mimo że przeciwniczki dysponowały dwukrotnie dłuższym składem, wygrały właśnie te grające siódemką i to wysoko.
A wracając do wczorajszego meczu - wiele wskazuje na to, że było to nie tylko pożegnanie obu klubów z ekstraklasą, ale i pożegnanie z żeńskim szczypiorniakiem w Gdańsku na poziomie seniorskim, chociaż bardzo chciałbym się mylić. Powodzenia dla wszystkich zawodniczek w dalszej sportowej karierze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.