Wątek dotyczący artykułu

Huckenbeck chce zainwestować. O wypożyczeniu nie było mowy

Kai Huckenbeck chyba naprawdę wierzy, że może wywalczyć miejsce w składzie MRGARDEN GKM-u Grudziądz. Działacze nie obiecali mu nic wielkiego, a ten szybko podpisał kontrakt i zapewnił, że zainwestuje dodatkowo w sprzęt.

przeczytaj cały artykuł

-stanley

I ponownie się okaże, że zawodnik będzie przygotowany tylko na grudziądzki tor. Tylko pytanie. Kto będzie jechał na poziomie na wyjazdach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
4U

Można nie wygrać meczu na wyjeździe i być mistrzem Polski. Ważne by gnoic u siebie bardziej niż będą ich gnoic na wyjeździe ;) podoba mi się to co zbudowal GKM, przede wszystkim że to wszystko jest za realną gotówkę a nie obiecanki. Nigdy nie myślałem że będę chwalił Grudziądz a teraz bym chciał by kiedyś Gniezno miało drużynę jak Grudziądz, za realne pieniądze w elidze, ze spokojnym utrzymaniem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-stanley

Widzisz, mnie wstyd za nasza drużynę, gdy dostaje "łomot" na wyjeżdzie. Taki 'łomot" ani klubowi,ani miastu chwały nie przynosi. Dla mnie cenniejszy jest wynik w pobliżu remisu u siebie, jak i na wyjeździe. I tak winno się budować drużynę i dla niej tory.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
-stanley

Napisz wyrażnie, co miał Rzeszów. Miał Panią Prezes Martę, której "fochy" miały wpływ na taką sytuację Klubu. Jednak swą jazdą na wyjazdach się nie błaźnili. Może tylko odmową jazdy w Lesznie. Ale to nie była decyzja drużyny.

| Odpowiedz
blokuj
AMON

Prawda jest taka że Fialkowski obrzydzil Carycy swoimi działaniami żużel i jak kobieta strzeliła focha na układ zamknięty w kolorze zielonym :)

| Odpowiedz
blokuj
TomGKM

Obrzydzenie to brało, gdy wiele klubów oszukiwało rywali, kibiców i przede wszystkim zawodników kontraktując tych ostatnich nie mając pokrycia w mamonie na zapłacenie im za wykonaną pracę. Odejmij z drużyny rzeszowskiej takiego Hancocka czy Kildemanda na których nie mieli wtedy kasy. Jaki wynik drużyna by robiła bez tych zawodników? Odejmij z drużyny Gniezna w sezonie w którym wywalczyli awans "na krechę" lidera drużyny na którego nie było ich stać bo już w momencie awansu były zaległości i jaki wynik ta drużyna by uzyskała? To samo tyczy się Wybrzeża i paru innych. Awans i jazda z długami obrzydza ten sport. A skoro poruszasz zielone stoliczki to najlepszym przykładem takiego jest przyznanie drużynie z Gniezna licencji pomimo długów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
AMON

Oj kolego nie KŁAM Tz Start zakończył sezon 2012 bez długu czyli awans wywalczylismy UCZCIWIE !! Kto załatwił nam nadzorowania chyba pamiętasz Pan Fialkowski :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
TomGKM

Mylisz się. Długi były wcześniej. W sezonie kiedy startowaliście w ekstralidze tylko klub się pogrążył. Nie wiem kto załatwił. Może i Fiałkowski. To nie jest istotne kto. Ważne, że coś takiego miało miejsce, a nie powinno. Kto tam wie co Rusiecki czy jak mu tam było obiecał? Takie myślenie: Jakoś to będzie. Jednak nie było.

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

Twoja prawda jest inna niż moja . Pisałem wam i Rzeszowiakom jeszcze przed startem ligi żeby odjechać eligowy sezon Jabłońskimi a nie Zagarem czy Kuciapą i Trojanem a nie gwiazdorami za miliony . Nawet z pięć lat temu gdy weszliśmy do Play offów 1 ligi gdzie wielu pukało się w łby gdzie GKM do eligi pisałem że można sezon odjechać Buczkiem , Ljungiem , Pieszczkiem , Mroczką . Kto bogatemu zabroni hehe . Oba kluby poszły drogą Częstochowy a przecież i o nich w ostatnim roku startów wszyscy pisali jako o bankrutach na długo przed startem sezonu . Fiał z Szymanem biorą w łapę za te licencje nadzorowane czy po prostu są niepełnosprawni umysłowo ?

| Odpowiedz
blokuj
malin1976

A Caryca już po awansie płakała że wycofa drużynę z eligi bo dobrze wiedziała że kasa od Burego się właśnie skończyła i nie będzie już mogła ludowi wciskać ile to ona w żużel nie nakładła . Ale w ostatniej chwili do gry wszedł Łabudzki coś jak ten wasz pielęgniarz i zrobił show .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
KamcioGKM

Raczej nie sądze że nasi będą go dostosowywać pod nasz tor, tylko na wyjazdy. Zresztą Kai lubi właśnie tory przyczepne. Oczywiście treningi na naszym torze spoko, niech się uczy ale jednak ta 5 seniorów ktorych mamy na nasz beton wystarczy i jest dobrze spasowana. Fajnie że Kai zainwestuje w 3 silnik specjalnie na nasz tor, bo jak mówi te dwa jego w ogóle nie pasują Kai prędzej właśnie dostanie szansę na wyjezdzie niż na naszym torze. Jeżeli Okoń pojedzie piach to Kai wskakuje. Ciekawe czy wtedy też pokaże że potrafi pokonywać Doylów Hancocków jak w SBP

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Tylko musi gdzieś wspólnie z waszymi zawodnikami trenować.Wielu zawodników z wielkim doświadczeniem odbywa treningi w swym polskim klubie. To nie jest zawodnik, który potrafi pojechać prosto z marszu.On nie jedzie w kilku ligach. Jemu trzeba więcej nauki jak jazdy.

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Widzisz, mnie wstyd by było gdyby nasza drużyna na wyjazdach się kompromitowała. Można tak przegrać jeden, dwa mecze,ale nie wszystkie. Bo to ujma nie tylko dla klubu, ale i miasta.Przecież przez te nasze kluby inni poznają nasze miasta.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.