Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Piotr Przybecki nowym trenerem reprezentacji Polski!

Piotr Przybecki został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. Jego umowa obowiązywać będzie do 2020 roku. Na stanowisku zastąpił Tałanta Dujszebajewa.

przeczytaj cały artykuł

Prox

"Dla mnie i mojej drużyny najważniejsza jest teraz końcówka sezonu, przed nami jest mecz Pucharu Polski i walka o mistrzostwo kraju. Sprawy reprezentacji zostawiam sobie na później" – powiedział trener Orlenu Wisły Płock i reprezentacji Piotr Przybecki"
Widzicie jak Dujszebajew tak mówił to było wielkie halo. Zobaczcie jaka kompromitacja Piotrusia już na wstępie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
lewydoPrawego

Jest pewna subtelna różnica, którą pewnie zauważyłeś, tylko piszesz tak, bo Ci wygodniej. Jeśli nie zauważyłeś, to dam szansę Ci się wykazać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Arkady 241

A jak powiedział Talant to tylko - jak on tak może.
Fajnie że przynajmniej paru osobników się przymknęło i mam nadzieję że nie wyjdą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Maribor

Forumowy wieszcz tak skomentował wypowiedź Talanta:
''... potem czytam wywiad z TD, który mówi, że proszę mnie nie pytać o kadrę, teraz jestem trenerem Vive Kielce. To kiedy on nie jest trenerem Vive jak mecze co 2-5 dni? .....Ja osobiście odebrałem to jako plaskacza, że niby mam czekać do kolejnego zgrupowania?''
@Petruś co sądzisz, to ''plaskacz'' ze strony Przybeckiego że nie chce mówić o kadrze bo ważne mecze w klubie?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Petrochemia

Kolejny raz próbujesz zabłysnąć i kolejny klops. Myślisz, że ja jestem jak Mariusz7? Który nawet jakby Paczkowski poszedł do Japonii na wypożyczenie pisałby, że to bardzo dobry ruch? W ciemno zgadza się z ruchami w Kielcach wyłączając własne myślenie, zresztą podobnie jak 70% kibiców z Kielc. Moje zdanie na temat łączenia funkcji selekcjonera z trenerem klubowym znacie. Bez pozdrowień.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Maribor

Zabłysnąć? klops? przecież to nic innego tylko Twoje słowa, zdanie na temat łączenia funkcji ''znamy'' tylko że nadal ''czekamy'' na taką samą falę Twoich komentarzy jaką miał Talant po objęciu funkcji, wiesz coś w stylu: ''spisek, handicap, długi kontrakt za nic, pieniądze pod stołem, brak czasu, układ'' itp. bo jak na razie to jesteś bardzo oszczędny w słowach :)
Gdyby brakowało pomysłów to zajrzyj w swoje komentarze, tam jest wszystko ładnie skatalogowane, można by rzec historia choroby. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.