Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: Piotr Przybecki nowym trenerem reprezentacji Polski!

Piotr Przybecki został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. Jego umowa obowiązywać będzie do 2020 roku. Na stanowisku zastąpił Tałanta Dujszebajewa.

przeczytaj cały artykuł

Бензин Льодовий

Co berety z tych kielczaków. Ludzie macie pretensje do kibiców z Płocka że Przybecki został trenerem. Tak, nam jako kibicom też średnio podoba się łączenie dwóch funkcji ale to decyzja trenera. Kibice mieli iśc do domu Pana Piotra zapukać do drzwi i poposić żeby nie został trenerem ?:)
Powodzenie trenerze, oby lepsze wyniki od poprzednika :)
Ciesze się że trenerem jest POLAK

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|7)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Patriciazyc

Jako, że nie uczestniczę w tych wojenkach kielecko-płockich to pozwolę sobie tak tylko odpowiedzieć... wiesz w czym tu rzecz? W cholernie wyraźnych, podwójnych standardach kibiców z Płocka. Jak wybrano Talanta to ojej, łączenie funkcji jest be, układy na linii związek-Kielce itd. Teraz z kolei kiedy został wybrany Przybecki, któremu notabene mocno kibicuje jako selekcjonerowi, to nagle w Płocku klaszczą jak foki i są zadowoleni z faktu łączenia funkcji, jak to w ogóle Wisła na tym zyska medialnie i w ogóle. No błagam... albo stosujemy te same standardy wobec wszystkich, albo zamykamy buźki i nie robimy z siebie hipokrytów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Yves

9 maja 2017 - łączenie funkcji beee, przez to przegrywamy, zero atencji dla kadry, siedzi tylko w Kielcach, mamy kim grać, zero obserwacji potencjalnych powołań, zawalił awans.

18 maja 2017 - cóż, trudno, że klub i kadra, teraz należy tylko wspierać, powodzenia dla trenera, niech wytrzyma hejty kielczaków i gwizdy w Hali Legionów, teraz to odbudowa i cel 2023, szkoda tych 27-letnich słabiaków powoływać.

Bóg stworzył świat w 7 dni, niektórym z forum tyle samo czasu zajęło pozbycie się logiki z życia. :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
lewydoPrawego

Nie generalizuj, wiadomo, w Płocku są ludzie, którym posada Przybeckiego jako selekcjonera odpowiada, ale i tacy, którym to nie pasuje i wszyscy bardzo dobrze o tym wiedzą. Ale jak opinię o zdaniu kibiców Wisły wystawia się na podstawie pochlebnych komentarzy dosłownie trzech czy czterech osób na forum, to jest co najmniej dziwne. Ja nie znam ich osobiście, być może im nie przeszkadzało to jak Talant prowadził kadrę, nie mam pojęcia. Ja za siebie mogę powiedzieć, że nie jestem zadowolony z faktu łączenia tych dwóch funkcji, ale cóż, teraz należy tylko wspierać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Patriciazyc

Nie napisałam o WSZYSTKICH kibicach Wisły, nie trzeba być alfą i omegą żeby to ogarnąć. Ciężko było jednak na różnych forach nie zauważyć tego jak spora CZĘŚĆ kibiców z Płocka pisała o Talancie jako o selekcjonerze reprezentacji, o łączeniu funkcji itd, a jak to wyglada teraz. Naprawdę niebo, a ziemia i nagle niektórzy nie widzą problemu łączenia funkcji. Tylko o to mi chodzi i powtarzam... nie przypisuję tego wszystkim ludziom z Płocka. To by było niepoważne.
Ja tak jak już pisałam wcześniej, będę za Piotrka trzymać kciuki, życzę mu powodzenia, 11 czerwca jeszcze chętniej pojadę do Elverum na mecz.
Nie podoba mi się łączenie funkcji w żadnym przypadku, czy to był Talant, czy teraz Przybecki. Reprezentacja to jednak reprezentacja i zawsze będę za całą ekipę trzymać kciuki, choćby nie wiem kto w niej grał i kto ją prowadził.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.