Wątek dotyczący artykułu

Stelmet BC sam sobie zgotował horror, Stal blisko wielkiego powrotu

Stelmet BC Zielona Góra prowadził już różnicą nawet 19 punktów, a mimo tego musiał drżeć do końca o sukces. BM Slam Stal zaliczyła kapitalną czwartą kwartę, ale ostatecznie to mistrzowie Polski wygrali 94:88.

przeczytaj cały artykuł

Widzę Myszy

Świetnie Stalowcy. Teraz urwać punkty w drugim meczu by się przydało bo u siebie rozjedziecie tych cieniasów. Trzymam kciuki!!!

(Pokaż) | Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|18)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
FALUBAZ-ŻARY

tylko poco się udzielać , jak się o czymś niema pojęcia ! nienawidzisz i czujesz się silny , do tego masz trochę honoru ! Nie ma sprawy ! Mogę Ci załatwić bardzo honorową " dyskusję " w zamkniętym gronie ! Bez problemu ! Ja przez internet nie ubliżyłem ... żadnemu klubowi i żadnemu zawodnikowi ! DLATEGO JESTEM PRAWDZIWYM KIBICEM ! Tacy jak ty psują wizerunek prawdziwych kibiców !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Fusion

A największy pech, że twoje frustracje i żale nie są w stanie nic zmienić :D nic, a nic! Dosłownie nic :D Brawo dla Ostrowa za dobry mecz - emocje i walkę. Stelmet pokazał dziś siłę! Szkoda tylko tej dekoncentracji w IV kwarcie. Ale Stal zagrała świetnie na koniec. 6/6 Szewca - respekt!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Komentarz usunięty
wąż

szkoda że po przegranej falubazu w lesznie cie nie było na internecie!!!! przypomnij wynik :D swojej ukochanej druzyny wyszła z 30 punktów :D ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
wąż

A gdzie ja ublizam falubazowi hahaha piszę czeku eksperta nie było po porażce . Chyba inteligencja przyda się ci bardziej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
FALUBAZ-ŻARY

wąż ! Żaden mieszkaniec Zielone Gory i okolic w historii działalności Sportowych Faktów nie naopowiadał tyle złego o Falubazie co TY ! Wręcz dorównujesz największym " idiotom " tego rankingu !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
marek1999zg

SKORO FALUBAZ Z DOWHANEM TO JEDEN WIELKI CYRK CZEMU NIE WYTYKAĆ TEGO ! BRAK SZKOLENIA JUNIOROW A RACZEJ RODZICE POKRYWAJACY KOSZTA !JAK TO WYGLADA ? SKORO TEN KLUB TAKI PROFESJONALNY ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
SlavicPride

O masz!!! Ten przyszedł się wyżalić... Chłopie, to jest półfinał PLK a nie debata w radzie miasta nad tym, co zrobić by Twój tata miał szmal na Twoje treningi!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.