Wątek dotyczący artykułu

Prezes Zmora daje zły przykład młodzieży. Niech uczy się od Falubazu

Ireneusz Zmora skomentował na swoim blogu karę 2-miesięcznego zawieszenia dla młodzieżowca Huberta Czerniawskiego. Prezes Stali bagatelizuje jednak problem sprzętowego oszustwa zawodnika i oskarża GKSŻ.

przeczytaj cały artykuł


breti

Ukaranie juniora Stali Gorzów Huberta Czerniawskiego na 2 miesiące to porażka GKSŻ.Jestem pewien , że junior nawet nie zna wszystkich części motocykla i sam nie przygotowałby motocykla do zawodów.Winni są mechanik klubowy Stali G. i ojciec żużlowca Pan Czerniawski,który przygotowuje motocykle w własnym warsztacie.Pan Czerniawski chciał dobrze.... wyszlifował gażnik/ może chciał,żeby syn miał taki motocykl jak ma Józef Jarmuła/ chrom i lśniące części/?Myślę ,że zrobił to nieświadomie!!!Przed Komisją SŻ powinni stanąć mechanik klubowy Stali Gorzów/juniorów/ za niedopilnowanie i ojciec juniora Pan Czerniawski.To tych panów powinna GKSŻ ukarać np: karą pieniężna , upomnieniem,zawieszeniem a nie juniora Huberta Czerniawskiego.Ten chłopak jest niewinny.Oj Komisjo ,Komisjo GKSŻ działajcie lepieji sprawiedliwiej niż sędziowie Sądów w Polsce.!!!!! Pozdrawiam GKSŻ ...Breti.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Emmanuel Oyayebie

Fiałkowski - za Huberta w IMEJ prawdopodobnie pojedzie jego junior, bo Hubert zawieszony, a tamten jest następny w kolejce;

Igielski - jaki jutro mamy mecz?

Ząbik - Well ma teraz tak pod górkę, że osłabienie kogokolwiek jest im na reke;

Pytania? Wszystko jest jasne jak 2x2.

panie ostafinski, tutaj masz pan spisek do analizy :-) dawaj pan, czekamy :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.