Wątek dotyczący artykułu

Facundo Conte zagra w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle?

Mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, po odejściu francuskiego przyjmującego Kevina Tillie do Jastrzębskiego Węgla poszukuje zastępstwa w jego miejsce. Jedną z opcji ma być Argentyńczyk Facundo Conte.

przeczytaj cały artykuł


BartekKO

Nie rozumiem transferu tego Torresa bo Zaksa traci podwójnie. Nie jest on lepszy od Konarskiego a buszka do Kevina nie ma co nawet porównywać. Trzeba było zostawić Boćka, który już wraca do zdrowia i Witczaka, bo oni swoje punkty by robili i nie byłoby problemu z przyjściem Conte czy innego dobrego zawodnika z zagranicy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Olwap

Ale Zaksa jako MP i drużyna walcząca w LM na ataku musi mieć pewniaka a nie ryzykować Boćkiem, który 2 lata nie grał. Torres to nie żaden as ale przynajmniej jest ciągle w rytmie gry, jest w sile wieku i jest zdrowy. Bociek nawet jeśli wyleczy kontuzję to ciężko się spodziewać żeby szybko wrócił do formy po 2 latach nie grania. A wolnych Polaków prezentujących dobrą jakość praktycznie nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.